Троє динамівців посприяли перемозі збірної України U-19 над Албанією

У першому матчі підопічні Олександра Петракова з мінімальним рахунком перемогли господарів міні-турніру – команду Албанії.

Єдиний гол у першому таймі, який врешті й вирішив долю матчу, забив Владислав Супряга на 30-й хвилині, обікравши захисника та реалізувавши вихід сам-на-сам. На початку другого тайму українці мали чудову можливість подвоїти рахунок, проте Олексій Хахльов на 59-й хвилині не реалізував пенальті.

Відзначимо, що у поєдинку взяли участь троє динамівців: увесь матч на полі провели воротар Владислав Кучерук та Віталій Миколенко, а півзахисник Сергій Булеца вийшов у стартовому складі і був замінений на 76-й хвилині зустрічі.

В іншому матчі групи Норвегія з рахунком 3:0 перемогла збірну Чорногорії. Наступний матч підопічні Олександра Петракова проведуть 7 вересня проти Норвегії.