Троє динамівців зіграли у складі збірної України U17 з Чехією на Євро-2024

У четвер, 23-го травня, юнацька збірна України вікової категорії U17 (футболісти не старші 2007 року народження) під керівництвом тренера Юрія Мороза зіграла другий матч у фінальній частині Євро-2024, який проходить на Кіпрі. Нагадаємо, у першому матчі на континентальній першості наша команда поступилася Сербії 0:1.

Сьогодні суперником «синьо-жовтих» стали однолітки з Чехії. Вони вийшли вперед на 12-й хвилині, коли Мудри відкрив рахунок із пенальті, який українці самі собі привезли. Ще кілька разів нашу команду виручив воротар. У другому таймі партнери вивели сам на сам із кіпером Квачека, але Макаренко дуель виграв. Та вже за мить Ржегачек прострілив на дальню стійку, де Пенкса зумів проштовхнути м’яч у ворота.

На 88-й хвилині Пенкса оформив дубль, знявши питання про переможця. У компенсований час Дігтярь реалізував зароблений Стрільчуком пенальті, тож у підсумку синьо-жовті програли з рахунком 1:3.

У цьому поєдинку взяли участь троє з чотирьох викликаних представників «Динамо» – захисник Дем’ян Третяк та півзахисник Богдан Редушко зіграли увесь матч, а оборонець Олексій Рибак вийшов на заміну у другому таймі на 67-й хвилині.

Нагадаємо, що в групі А «синьо-жовті» зіграють ще із Кіпром (26 травня). До чвертьфіналу вийдуть по дві найкращі команди з кожної з чотирьох груп.

Україна (U17) – Чехія (U17) – 1:3 (0:1)

Україна (U17): Макаренко, Шелекета (Рибак, 67), Третяк, Дігтярь, Стрільчук, Редушко, Сорока, Оличенко (Вакулюк, 84), Денисов (Бондар, 67), Степанов (Попов, 84), Богданов (Драган, 90+3).

Голи: Дігтярь (90+5, з пенальті) — Мудри (12, з пенальті), Пенкса (61, 88).

Попереджені: Денисов (35), Богданов (77), Третяк (90+6), Попов (90+6).