Троє динамівців зіграли за збірну України U21 у півфіналі Євро-2023

Молодіжна збірна України завершила свій виступ на Чемпіонаті Європи - 2023, матчі якого проводились у Румунії та Грузії.

У півфіналі “синьо-жовті” зустрілися на стадіоні “Стяуа” у Бухаресті з 5-разовими чемпіонами молодіжних Євро і рекордсменами за цим показником, Іспанією.

Українці повели в рахунку на 13-й хвилині зустрічі: з передачі Михайла Мудрика відзначився Артем Бондаренко.

Іспанці відігралися дуже швидко - на 17-й хвилині рахунок зрівняв Руїс. А в середині тайму Сансет вивіві іспанців уперед.

Невдовзі після перерви Антоніо Бланко забив третій м’яч, а розгромним рахунок забив Аймар Орос. Крапку у грі на 78-й хвилині поставив Серхіо Гомес.

У стартовому складі “синьо-жовтих” вийшли два динамівця - лівий захисник Костянтин Вівчаренко та центральний півзахисник Володимир Бражко. Обидва були замінені на 61-й хвилині за рахунку 1:3, одночасно із цим на полі з’явився Владислав Ванат, який відбув свою двоматчеву дискваліфікацію.

Поразка у півфіналі стала першою для українців на цьому Євро. Тим не менше, увійшовши до четвірки кращих збірних континенту, Україна завоювала право виступити на Олімпійських Іграх - 2024.

Євро-2023 (U-21). Фінальний турнір. 1/2 фіналу

Іспанія (U-21) — Україна (U-21) — 5:1 (2:1)

Іспанія (U-21): Тенас, В. Гомес, Паредес, Пачеко, Міранда, Бланко (Бернабе, 75), Баєна (Вейга, 75), Сансет (Орос, 59), Р. Санчес (Барренечеа, 59), Руїс (к), С. Гомес (Рікельме, 80).

Україна (U-21): Трубін, Сич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко (Брагару, 61), Бражко (Желізко, 61), Бондаренко (к) (Очеретько, 76), Назаренко (Кащук, 46), Судаков, Мудрик, Сікан (Ванат, 61).

Голи: Руїс (17), Сансет (24), Бланко (54), Орос (68), С. Гомес (78) — Бондаренко (13).

Попереджені: Бланко (37) — Сич (44).