ЦИГАНКОВ і СИДОРЧУК допомогли збірній України переграти Литву

Підопічні Андрія Шевченка продовжують боротьбу за першу сходинку у відбірній групі та за путівку на Євро-2020.

У першому таймі українці володіли ігровою та територіальною перевагою, що в підсумку втілилося в забитий м'яч. Малиновський увірвався у штрафну з глибини і реалізував вихід сам-на-сам.

У другому таймі тренер випустив двох представників «Динамо». Обидва вийшли на поле вже за рахунку 2:0 на користь України - Малиновський оформив дубль - він чудовим обвідним ударом реалізував штрафний.

Циганков вийшов на поле на 65-й хвилині, замінивши Андрія Ярмоленка. Сидорчук вийшов на заміну на 73-й хвилині. У запасі «жовто-синіх» залишилися ще чотири представники «Динамо» - Шабанов, Миколенко, Караваєв і Буяльський.

2:0 - упевнена перемога збірної України. 14 жовтня на «Олімпійському» наша команда прийматиме Португалію.