«Тун» зіграв унічию з «Люцерном»

Команда Урса Фішера грала на виїзді з командою, що посідає п'ятий рядок суперліги Швейцарії, «Люцерном». Гра проходила на стадіоні «Свісспортарена» й зібрала 10,072 глядачів.

У цій зустрічі Урс Фішер задіяв розстановку 4-2-3-1: Февр – Люті, Райнманн, Сульмоні, Віттвер – Хедігер (Фрай, 70), Санного – Кристіан Шнойвлі, Цуффі, Феррейра (Мартинес, 60) – Марко Шнойвлі.

На 12-й хвилині зустрічі у ворота «Туна» було призначено пенальті, який реалізував Лескано. Гості відігралися лише на 74-й хвилині зустрічі. Гол забив Мартинес, який вийшов на заміну.

У суперлізі «Тун» посідає на даний момент восьму сходинку (10 ігор: 2-4-4, м'ячі: 16-17, 10 очок).

Найближчого четверга «Тун» зіграє на виїзді з бельгійським «Генком». Гра розпочнеться одночасно з матчем «Рапід» – «Динамо», о 20:00 за київським часом.