«Тун» поступився колишній команді Драговича

На команду Урса Фішера чекав матч із «Базелем», за який ще зовсім нещодавно виступав центральний захисник «Динамо» Александар Драгович.

Гра (епізод на фото) з одним із лідерів чемпіонату Швейцарії зібрала на стадіоні «Арена Тун» 6,000 глядачів.

Перемога далася гостям нелегко. До перерви зберігався нічийний рахунок. Відкрити рахунок «Базелю» вдалося на 56-й хвилині. Зробив це Штокер. Другий м'яч «Тун» пропустив на останній хвилині зустрічі від Діаса.

Урс Фішер задіяв у грі такий склад: Февр – Люті, Райнманн, Сульмоні, Скірінці (Марко Шнойвлі, 82) – Хедігер – Феррейру (Мартинес, 67), Саного, Дзуффі, Кристіан Шнойвлі (Віттвер, 76) – Садик.

Поразка залишила «Тун» на сьомій сходинці Суперліги, яка складається з десяти команд. Після дев'яти зіграних матчів на рахунку наших суперників дев'ять очок (дві перемоги, три нічиї, чотири поразки, різниця м'ячів – 15:16).

Наступний матч «Тун» проведе в неділю, 29 вересня, на виїзді проти команди «Люцерн».