Турнір дублерів. «Динамо» - «Карпати» 4:0

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а після перерви небагаточисенні глядачі побачили бенефіс Олександра Алієва.

Лідер дублю та другої команди забивав голи на усі смаки – зі штрафного, після виходу тет-а-тет, взаємодіючи зі своїм бойовим товаришем Артемом Мілевським.

Ще один гол додав Олег Міщенко, який вийшов на заміну. У принципі, поєдинок міг завершитись із більш крупним рахунком. Динамівці пропустили ще 5-6 відмінних моментів.

Суперник, незважаючи на присутність ряду відомих виконавців (Ломая, Кіровськи, Сучков, Фещук) виглядав безпомічно на фоні «біло-синіх».

Динамо (д) - Карпати (д) 4:0
Голи: Алієв 53, 60, 66, Міщенко 83

Динамо (д): Рибка, Федорів (Мандзюк, 46), Ващук, С.Федоров, Махдуфі, Нинкович (Міщенко, 75), Ель Каддурі (Степанець, 79), Алієв, Белькевич, Мілевський (Ярмоленко, 66), Лисенко (Бушич, 61)

Попередження: Алієв 43, Мілевський 63

На 76-й хвилині Ткачук не реалізував пенальті (воротар)