Турнір дублерів. «Динамо» - «Харків» 4:0

Підопічні Юрія Калитвинцева продовжують боротись за перше місце в турнірі дублерів.

У матчі чергового туру «біло-сині» впевнено обіграли своїх колег із ФК «Харків» 4:0.

Уже на 9-й хвилині Валентин Белькевич відкрив рахунок, використавши вивірену передачу Флоріна Перната. А ще через три хвилини Олександр Алієв своїм фірмовим дальнім ударом подвоїв перевагу.

Ще до завершення першого тайму динамівці оформили розгром суперника. Спочатку Алієв був збитий у штрафному гостей та реалізував пенальті, а потім індивідуальною майстерністю відзначився Чернат – 4:0.