Турнір у Хорватії: «Динамо» починає з нічиєї

На міжнародному турнірі в Хорватії молодіжна команда «Динамо» провела перший поєдинок. Суперником підопічних Олександра Хацкевича виступила селекційна збірна США (U-18). Команди грали два тайми по 40 хвилин кожен. Пропустивши першими на 10-й хвилині, в результаті непорозуміння між воротарем та захисником, нашій команді незабаром вдалося відігратися – на 30-й хвилині відзначився Савченко, який вдало спрямував м'яча до верхнього кута після розіграшу кутового. У результаті – нічия 1:1. У поєдинку Олександр Хацкевич задіяв усіх футболістів, які були в його розпорядженні, за винятком воротаря Бущана.

«Динамо» (молодь): Ткаченко, Акубардія, Балан, Боровик, Братков, Буяльський, Гарбар, Панфілов, Швидкий, Ісраїлов, Савченко. У другому таймі на поле вийшли Раджабов, Лухтанов, Гемега, Трубочкін та Єфремов.

Наступний поєдинок наша команда проведе у п'ятницю, 3-го червня, проти іспанського «Еспаньола».