У Києві вшанували пам’ять Валерія Лобановського

У Києві вшанували пам’ять Валерія Лобановського

6 січня виповнюється 84 роки від дня народження легендарного гравця та тренера київського «Динамо» Валерія Васильовича Лобановського. Це одна із особливих дат у літописі славетного клубу, оскільки з постаттю великого Метра пов’язані найвищі досягнення в його історії.

Валерій Лобановський присвятив футболу та «Динамо» велику частину свого життя, спершу приносячи успіх київському клубу в якості обдарованого гравця, а згодом, ще більше – у якості наставника, створивши у різні десятиріччя три золоті команди, які прославляли Київ та Україну в усьому світі.

Трофейний доробок Валерія Лобановського на чолі київського «Динамо» поки не вдалося перевершити нікому. Його ідеї набагато випереджали свій час, він завжди був законодавцем футбольних тенденцій та прикладом для наслідування для своїх колег по тренерському цеху та послідовників. Великого українського тренера справедливо вважають одним із найкращих тренерів в історії футболу та ставлять на найвищі місця у різноманітних рейтингах.

Валерія Васильовича немає з нами вже понад 20 років, проте пам’ять про нього ніколи не згасне. І навіть зараз, у тяжкий воєнний час до могили Метра на Байковому кладовищі та до пам’ятника біля стадіону «Динамо», названого на його честь, у день пам’яті прийшло чимало людей.