У Києві вшанували пам’ять Валерія Лобановського

У Києві вшанували пам’ять Валерія Лобановського

13 травня – особлива дата в історії київського «Динамо». У цей день вшановується пам’ять легендарного тренера Валерія Васильовича Лобановського, який пішов з життя 13 травня 2002 року у віці 63 років. 

Спершу Лобановський прославляв біло-сині кольори київського клубу на футбольному полі як яскравий та обдарований гравець, а згодом вже у тренерському амплуа задав вектор розвитку команди на багато років уперед. Найвизначніші тріумфи в історії київського «Динамо» нерозривно пов’язані з ім’ям Валерія Васильовича, який у різні роки та десятиріччя здобував разом із «Динамо» видатні перемоги та здобував трофеї. 

Кожного року 13 травня у Києві вшановують пам’ять видатного динамівця, виключенням не став і 2024 рік. Вранці найближчі люди приходять на могилу Метра на Байковому кладовищі. Це і рідні, зокрема дочка Світлана, і його учні, ті, хто грав під його керівництвом – легендарні футболісти Володимир Мунтян, Леонід Буряк, Олександр Шовковський, який нині продовжує справу Метра, намагаючись привести «Динамо» до нових вершин та тріумфів. Вшанували пам’ять видатного динамівця на Байковому кладовищі і працівники клубу.