У стані суперника. «Бенфіка» забиває шість м’ячів у ворота «Браги»

Лісабонська «Бенфіка», суперник «Динамо» по груповому турніру Ліги чемпіонів, провела черговий матч у рамках національного чемпіонату. У 11-му турі підопічні Жорже Жезуша приймали на своєму полі «Брагу».

Уже на 2-й хвилині господарі вийшли вперед, коли Грімальдо замкнув фланговий навіс Нуньєса, але за десять хвилин супернику вдалося відновити рівновагу, реалізувавши вихід віч-на-віч із воротарем.

Нічийний рахунок протримався фактично до завершення першого тайму, а там «орли» впродовж десяти хвилин забили тричі. Спочатку Нуньєс вдало зіграв на добиванні після сейву голкіпера, а потім Рафа Сілва оформив дубль, реалізувавши два виходи віч-на-віч із голкіпером.

Маючи комфортну перевагу, підопічні Жорже Жезуша після перерви забили ще двічі. Цього разу дубль оформив Евертон – спочатку бразилець точно пробив від лівого кута воротарського майданчика, перед цим «накрутивши» захисника, а потім вдало відгукнувся на простріл Нуньєса.

Прімейра. «Бенфіка» – «Брага» – 6:1

«Бенфіка»: Влаходімос, Лукас Веріссіму (Морату, 33), Отаменді, Вертонген, Жоау Маріо (Бернарду, 23), Вайгль, Грімальдо, Жілберту (Гонсалвеш, 65), Рафа Сілва, Евертон (Піцці, 65), Нуньєс (Рамос, 65).

Голи: Грімальдо (2), Нуньєс (38), Рафа Сілва (42, 45+3), Евертон (52, 59) - Орта (12).

Відеоогляд матчу

Додамо, що «Бенфіка» набрала 28 очок після 11-ти турів (9 перемог, 1 нічия, 1 поразка, різниця м’ячів – 27:7) та посідає третє місце, поступаючись одним балом лідерам – «Порту» та «Спортингу».