У стані суперників: невдачі «Фенербахче» та «Ренна», безгольовий старт АЕКа

Учора свої матчі на внутрішній арені провели два суперники київського "Динамо" на груповому етапі Ліги Європи - турецький "Фенербахче" та кіпрський АЕК, а ще один - французький "Ренн" - зіграв на вихідних.

***

У 4-му турі турецької Суперліги "Фенербахче" у гостях мінімально поступився "Коньяспору" - 0:1. Вже з 22-ї хвилини стамбульці залишилися в меншості, коли Енер Валенсія отримав пряму червону картку за неспортивну поведінку.

Склади команд зрівнялися на початку другого тайму - Аділь Демірбаг заробив друге попередження. У підсумку долю матчу вирішив один м'яч, який "Коньяспор" провів на 66-й хвилині завдяки влучному удару головою Мухаммета Деміра.

Ця поразка стала для "Фенербахче" першою у нинішньому розіграші чемпіонату. Після чотирьох турів "канарки" набрали 7 очок і йдуть на 4-й позиції в турнірній таблиці.

3 вересня підопічні Жорже Жезуша зіграють вдома з "Кайсеріспором", а 8 вересня приймуть київське "Динамо" в першому турі групового етапу Ліги Європи.

Чемпіонат Туреччини. 4-й тур

"Коньяспор" - "Фенербахче" - 1:0 (0:0)

Гол: Демір (66)

Склад "Фенербахче": Баїндир - Лемос (Дурсун, 31), Салаї, Перес - Кадіоглу, Мор (Кахведжі, 46), Аран, Зайц (Яндаш, 71), Лінкольн (Осаї-Семюел, 46) - Валенсія, Россі (Педру Жоау, 71).

Вилучення: Демірбаг (54) - Валенсія (22)

***

Срібний призер минулої першості Кіпру, АЕК із Ларнаки, учора провів стартовий матч національного чемпіонату сезону 2022/23.

Команда розписала нульову нічию на домашньому полі з "Доксою", у запасі якої лишився екс-форвард "Динамо" Ібрагім Каргбо.

Наступний тур АЕК проведе на виїзді - 3 вересня в гостях у "Омонії". А з київським "Динамо" у Лізі Європи кіпріоти зустрінуться у 2-му (15 вересня) та 5-му (27 жовтня) турах.

Чемпіонат Кіпру. 1-й тур

АЕК Ларнака - "Докса" - 0:0

Склад АЕКу: Пірич - Томович, Касадо, Густаву, Бруну Гама (Лопеш, 64), Ромо (Фараж, 65), Трічковські (Олатунджі, 81), Мілічевич, Енглезу (Альтман, 65), Дюрчо, Мамас (Ойєр, 90).

***

Ще один опонент нашої команди на груповій стадії Ліги Європи, французький "Ренн", у суботу провів матч 4-го туру Ліги 1, в якому поступився одному з поточних лідерів французької першості - "Лансу".

Після безгольового першого тайму господарям вдалося двічі вразити ворота "Ренна" на екваторі другої половини зустрічі. Спочатку капітан "Ланса" Фофана влучив у дальній кут із-за меж штрафного, а за чотири хвилини Опенда реалізував вихід віч-на-віч. "Червоно-чорні" відквитали один м'яч зусиллями Гаетана Лаборда в компенсований час.

Після 4-х турів "Ренн", який завершив минулий сезон у топ-4, перебуває на 13-й позиції, набравши чотири очки.

Наступний матч внутрішньої першості "Ренн" проведе завтра, 31 серпня, вдома проти "Бреста", а з київським "Динамо" зіграє у 3-му та 4-му турах Ліги Європи (6 та 13 жовтня).