U-15. Впевнене завершення регулярного чемпионату ДЮФЛУ

Вже після першого тайму поєдинку на полі тренувальної бази «Динамо» на Нивках стало ясно, яка з граючих команд стане переможцем.

У першій 35-хвилинці (матч триває 70 хвилин) підопічні Валерія Кінашенко (на фото) тричі вразили ворота суперника (Лісовий, Апостолюк - дубль), при цьому динамівець Бачинський не реалізував пенальті, а в другому таймі зробили це ще двічі (Лісовий, Зубков) , здобувши в підсумку впевнену перемогу над восьмою командою групи із рахунком 5:0.

Склад «Динамо» U-15: Санжаревський (Макарчук, 55), Радченко, Бабан (Карпич, 60), Гайдук, Арутюнян, Косовський (Семенченко, 58), Апостолюк (Терещенко, 53), Смирний (Шаріло, 55), Винниченко, Лісовий (Нелюбин, 55), Бачинський (Зубков, 49).

2. Євген СМИРНИЙ («Динамо»): 18 матчів, 11 голів;

3. Кирило ІВАЩЕНКО («Юність» Чернігів): 17 матчів, 10 голів.

Здобувши крупну перемогу в останньому матчі і впевнено посівши перше місце в своїй групі, з 24 по 29 червня «Динамо» (U-15) візьме участь у фіналі чемпіонату ДЮФЛУ, який пройде у Львові.

Вирішальна стадія ДЮФЛУ буде у повному обсязі висвітлена на офіційному сайті.