U-17. Бойова нічия наостанок

«Біло-сині», які достроково стали переможцями у вищій лізі (група 1) вже станом на 31-у хвилину вели 3:0 після ударів Данила Соломахи (6-а хвилина та 31-а) і Владислава Любко (28-а). Після цього господарі відверто розслабилися і дозволили гостям зрівняти рахунок за хвилину до фінального свистка.

Потім події розвивалися вкрай драматично. Андрій Нестеренко на першій доданій хвилині знову вивів динамівців уперед, а Пономаренко на останніх хвилинах все ж остаточно вирівняв становище сторін.

Склад «Динамо» U-17: Фастів (Архангельський, 55), Казьмірук, Нестеренко, Оріховський, Норенков, Гандзюк (Сокіл, 41), Душин, Книш, Любко, Крилюк (Денега, 41), Соломаха (Камінський, 60).

2. Данило СОЛОМАХА («Динамо»): 18 матчів, 8 голів;

3. Віктор ЦИГАНКОВ («Динамо»): 6 матчів, 8 голів.

З 30 червня по 7 липня, у Львові, відбудеться фінальна стадія ДЮФЛУ сезону 2012/13, у котрій, прийме участь команда «Динамо» (U-17). Ці змагання за першість будуть у повному обсязі висвітлюватись журналістами офіційного сайту клуба.