Голи динамівців принесли Україні (U-18) перемогу над Грузією

У грі взяли участь усі семеро динамівців, які опинилися в заявці збірної на турнір. Володимир Маханьков, Сергій Чоботенко, Богдан Михайличенко та Олексій Щебетун відіграли повний матч, Володимир Шепелєв був замінений наприкінці зустрічі, а Олександр Тимчик та Олександр Масалов вийшли на поле в другому таймі.

Як і в попередній грі, саме динамівці стали авторами переможних м’ячів збірної. На 74-й хвилині, за рахунку 1:1, Щебетун вивів Україну вперед, а на 83-й Михайличенко встановив остаточний рахунок – 3:1.

У наступному матчі, який відбудеться 27 березня, збірна України зустрінеться з Польщею.