U19. 1 ліга. 1/4 фіналу. «Динамо» - СХІ (Ужгород) – 6:1

На НТБ ДЮФШ «Динамо» на Нивках відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу чемпіонату ДЮФЛУ серед юнацьких команд у 1-й лізі.

Динамівці зустрілись з командою СХІ з Ужгорода, перша зустріч з якою тиждень тому в гостях завершилась нічиєю 0:0. Тож усе мало вирішуватись у Києві.

У порівнянні з першим матчем стартовий склад команди Олексія Дроценка зазнав відчутних змін: у старті вийшло лише три гравці, які грали в Ужгороді – Євген Бойко, Костянтин Губенко та Вадим Мерва. Склад киян посилився збірниками, які повернулися до розташування клубу після участі у фінальній частині Євро-2024 (U17). Суперники киян, як і тиждень тому, мали у складі переважно старших за віком гравців.

«Біло-сині» з перших хвилин встановили контроль над м’ячем, проте не надто поспішали відразу форсувати події. Тим не менш, вже до 20-ї хвилини рахунок було відкрито. Іщенко з центрального кола класним пасом в один дотик після передачі від партнера запустив по правому флангу атаки Костянтина Губенка, той увійшов до штрафного майданчика та прострілив у центр, куди вчасно набіг Богдан Редушко та ударом у дотик переграв голкіпера.

Отримавши перевагу в рахунку, підопічні Олексія Дроценка продовжили домінувати на полі, хоча гості теж не відсиджувались в обороні, намагаючись пресингувати суперника на чужій половині поля. Однак динамівці показали свій клас та забили ще кілька м’ячів до перерви. На 30-й хвилині Євген Бойко зі своєї половини поля віддав класний вертикальний пас урозріз на Віталія Лобка, який випередив захисника та з кута штрафного пробив повз голкіпера, який вийшов з воріт на перехоплення. А на 39-й хвилині Олексій Рибак прорвався по правому флангу та прострілив на дальню стійку, де Губенко випередив опонента та відкинув м’яч на Лобка, а той вразив порожній кут воріт – 3:0 після першого тайму.

На самому початку другого тайму кияни забили вчетверте: після передачі від Губенка Іщенко класно пробив у кут воріт з середньої дистанції. Гості одразу ж відіграли один м’яч – після прострілу з правого флангу та відкидки від партнера Караман розстріляв ворота, влучивши у кут.

На 52-й та 53-й хвилинах динамівці заробили два поспіль однакових штрафних удари. Перший Редушко виконав прямим ударом, не влучивши у ворота, а другий – навісом на дальню стійку, де всіх перестрибнув Лобко, спрямувавши м’яч у дальній кут воріт.

На 70-й хвилині Лобко оформив покер. Після прострілу з лівого флангу від Даніеля Дехтяря, який щойно вийшов на заміну, він зіграв на випередження на ближній стійці та ударом з лету переправив м’яч у ближній кут воріт.

Тренерський штаб киян провів ряд замін, надавши усім польовим гравцям ігровий час. У час, що залишився, кияни мали багато шансів, аби відзначитись ще, але матч завершився з рахунком 6:1. Таким чином «Динамо» вийшло до півфіналу чемпіонату у першій лізі.

ДЮФЛУ. U19. 1 ліга. 1/4 фіналу. Матч-відповідь (перший матч 0:0)

«Динамо» (Київ) – СХІ (Ужгород) – 6:1

29.05.2024. Київ. НТБ «Нивки»

«Динамо»: 12.Кіблицький, 23.Третяк (к) (8.Малюта, 81), 25.Захарченко (21.Озимай. 71), 2.Рибак (16.Букатий, 81), 24.Іщенко, 13.Бойко (19.Дехтяр, 68), 10.Редушко (15.Черчукан, 71), 18.Люсін (20.Хамко, 76), 11.Губенко, 5.Мерва (3.Палатай, 81), 9.Лобко (14.Калінкін, 76).

«СХІ»: 1.Постемський (81.Пеймур, 71), 3.Озимок (Лизан, 71), 18.Кецук (4.Вовкунович, 46), 25.Лушпінь, 15.Марюхнич (Чепак, 81), 69.Цигак (23.Гудз, 55), 9.Геці (77.Кузнецов, 55), 7.Караман, 8.Волошин, 10.Попович (11.Немєцков, 89), 2.Ребриш.

Голи: Редушко (18), Лобко (30, 39, 53, 70), Іщенко (48) – Караман (49)