U-19. «Динамо» – «Чорноморець» – 2:1

Команда Олексія Герасименка з рахунком 2:1 на НТБ «Динамо» за присутності 250 глядачів переграла однолітків із одеського «Чорноморця».

Головний гольовий доробок господарі зробили наприкінці першого тайму, коли мети досягли удари Артема Бесєдіна (39-а хвилина) та капітана Вадима Петрова (43).

На 72-й хвилині Чоботенка, який отримав від арбітра зустрічі Кескюли другого «гірчичника», було вилучено з поля. За хвилину
Іванченко, який вийшов у другому таймі на заміну, спромігся скоротити розрив у рахунку до мінімуму, але уникнути поразки в підсумку гостям так і не вдалося.

У результаті, набравши перші три очки, «біло-сині» після трьох ігрових днів ділять 4-е місце з іще трьома клубами, посідаючи 6-у позицію, поступаючись при цьому «Ворсклі» та «Волині» за різницею забитих та пропущених м'ячів.

Наступну гру динамівці проведуть на виїзді 14 серпня проти лідера, дніпропетровського «Дніпра».

Склад «Динамо» U-19 у звітній грі був таким: Вайло, Нестеренко (Михайличенко, 73), Чоботенко, Приймак, Норенков, Вацеба, Лазарович (Яровий, 68), Душин (Пограничний, 71), Бесєдін, Нечай (Сокол, 80), Петров.