U-19. «Динамо» - «Карпати» - 4:1. Хет-трик Яремчука!

Помітної переваги над львів'янами підопічні Валентина Белькевича досягли завдяки трьом результативним ударам Романа Яремчука (на фото). На 13-й хвилині нападник, якому ще не виповнилося й сімнадцяти років, відкрив рахунок, але гості одразу зусиллями Святослава Дзядикевича його зрівняли.

Рівність на полі трималася до закінчення першої години зустрічі. На 61-й хвилині Олексій Савченко знову вивів «Динамо» вперед, а після цього Яремчук ще двома влучними ударами довів рахунок до розгромного - 4:1.

Після двох турів з чотирма забитими м'ячами Яремчук вийшов у лідери бомбардирських перегонів фінального турніру чемпіонату U-19.