U-19. 7-й тур. «Динамо» – «Волинь» – 2:5

Незважаючи на те, що за вікном вересень, а на футбольному календарі 19-річних 7-й тур, екватор першої частини турніру, матчі команді Олексія Герасіменка даються все так само непросто.

Поєдинок проти луцької «Волині» також не став винятком у цьому списку. Особливо непросто він почав складатися для «біло-синіх» уже на 20-й секунді зустрічі! Розігравши з центра поля, капітан Головко та воротар Вайло влаштували якусь перепасовку неподалік власного штрафного майданчика. Цим відразу скористався Зінкевич, перехопивши сферу, наблизившись до голкіпера та невідпорно пробивши в ближній кут .

Настільки, м'яко кажучи, несподіваний початок зустрічі виявився на руку гостям, які, виконавши завдання забити швидкий м'яч, не відійшли в оборону, а намагалися збільшити рахунок.

По правді кажучи, в першому таймі вони в цьому особливо не досягли успіху. Власне, як і «Динамо». Єдиний реальний момент зрівняти рахунок у першій 45-хвилинці мав Яровий, але не влучив головою в порожні ворота. Свисток рефері не лише відправив команди на перерву, але немов дав сигнал небесній канцелярії, оскільки над полем почалася злива.

Другий тайм був куди цікавішим за перший. Нечисленні глядачі побачили відразу шість м'ячів, чотири з яких опинилися в сітці воріт «Динамо». Початок розгрому «біло-синіх» поклав Малик, метрів із 25-ти поклавши м'яча під поперечину воріт зі штрафного. Варто відзначити, що в даному епізоді припустився помилки воротар.

А поки у киян нічого не складалося в атаці, свої моменти використали гості. Таким чином у воротах Вайла, а потім і Фастова, розписалися також Форсюк, Дудик та Ловинюк. «Динамо» же відповіло лише в компенсований час. Спочатку Петров реалізував 11-метровий, який заробив Бесєдін, а разом із фінальним свистком м'яч у ворота «Волині» спрямував Тарануха. 2:5 – розгромна поразка «Динамо».

Чемпіонат U-19. 7-й тур

04.09.13 р. смт. Чапаївка. НТБ «Динамо». 50 глядачів

«Динамо» – «Волинь» – 2:5 (0:1)

«Динамо»:
12.Вайло (65, 1.Фастов), 4.Михайличенко, 18.Головко (к), 3.Чоботенко, 13.Норенков, 9.Яровий (62, 5.Лук'янчук), 8.Душин, 16.Бесєдін, 7.Мироненко (75, 14.Тарануха), 11.Чумак (72, 17.Нечай), 15.Петров.

«Волинь»: 1.О.Воробей (86, 16.Ярмощук), 84.Булига, 96.Байбула, 91.Малик (к), 88.Р.Воробей (87, 92.Прощак) , 90.Максимук (81, 93.Кулина), 94.Тетеренко (72, 87.Ловинюк), 85.Коломієць (57, 95.Стрижеус), 97.Дудик (77, 80.Фурман), 89.Зінкевич , 81.Бабій (46, 82.Форсюк).

Голи: Петров (90+2, з пенальті), Тарануха (90+4) – Зінкевич (1), Малик (61), Форсюк (63), Дудик (71), Ловинюк (87).

Попереджений: Михайличенко ( 50).