U-19. «Іллічівець» - «Динамо» 2:0

В самому дебюті Губанов зі штрафного зробив передачу з правого флангу, яку впевнено замкнув Калінін, який напередодні матчу відсвяткував 17-річчя. Після взяття воріт гра перейшла у більш спокійне русло. Лише на 37-й хвилині потужний постріл динамівця Полегенька з 30-ти метрів у поперечину змусив зітхнути вболівальників на трибунах.

Могли маріупольці відзначитись і на старті другого тайму, але Солдатенко відбив удар Харчинського, а Котов не влучив у порожні ворота.

Бажання швидше виправити результат зіграло з киянами злий жарт. Савченко протягом п'яти хвилин отримав дві необов'язкові картки та залишив партнерів у меншості. Кадровий гандикап приніс свої плоди на 78-й хвилині, коли Сич увійшов у штрафний майданчик, обіграв голкіпера і відправив м'яч у порожні ворота - 2:0.