U-21. 26-й тур. «Динамо» – «Металург» (З) – 4:0

Команда в перший рік керівництва іспанського фахівця Вісенте Гомеса достроково посіла 2-е місце, але, звичайно, бажала завершити першість переможним акордом.

Матч проходив під сильним дощем, але це не вплинуло на настрій наших хлопців, які вже в першому таймі поєдинку із запорізьким «Металургом» досягли солідної переваги для остаточного успіху.

На 12-й хвилині після подачі кутового Олександр Головко, вистрибнувши вище за всіх, спрямував шкіряну сферу у ворота Бабійчука.

За дві хвилини відзначився Орест Кузик, який майстерно замкнув фланговий простріл.

У другій половині зустрічі малюнок гри не змінився. Вона проходила за доволі відчутної переваги господарів.

На 75-й хвилині рахунок до розгромного довів Олексій Щебетун, який із 13-ти метрів завдав прицільного удару.

За п'ять хвилин до фінального свистка знову забив Щебетун, добивши м'яча у ворота після того, як голкіпер гостей не впорався з ударом Віктора Циганкова – 4:0!