ДЮФЛУ. U-16. «Динамо» - ДЮСШ «Металург» - 5:0

Гра була зроблена вже в першому таймі - кияни забили чотири м'ячі у ворота суперника і фактично зробили другий тайм формальністю.

У самому дебюті поєдинку після прострілу з флангу точним ударом відзначився Глушач. Він же, через якийсь час, оформив дубль. До перерви партнера голами підтримали Гладковський і Скорко, а фінальну крапку поставив Забарний.

Як підсумок - 5:0 та впевнена перемога підопічних Сергія Беженара, які продовжують боротьби за перше місце в таблиці.

Наступний, 15-й, тур в чемпіонаті ДЮФЛУ запланований на 5 травня. Команді «Динамо» протистоятиме «Дніпро».