У стані суперника. «Брюгге» здобув перемогу в дербі

У турнірній таблиці чемпіонату Бельгії команди відділяє значно більше простору, ніж географічно: якщо “Брюгге” з упевненим відривом йде на першому місці, то “Серкль Брюгге” бореться за виживання, перебуваючи на передостанній позиції. Однак у зустрічі на спільному стадіоні “Ян Брейдел” номінальні господарі зуміли ускладнити життя фаворитам, сміливо розпочавши матч і намагаючись використати помилки суперників.

На 28-й хвилині зусилля “Серкль Брюгге” втілилися у гол: Антоні Мусаба виграв підбір у штрафному та вдало пробив у лівий кут воріт, відкривши рахунок. “Чорно-сині” одразу перевели гру на половину поля своїх візаві та створили кілька гострих моментів. Невдовзі Брендону Мехеле вдалося зрівняти рахунок завдяки потужному удару головою після точного навісу від Одіона Коссуну.

Вийти вперед “Брюгге” міг на початку другого тайму, коли після небезпечного удару, якого завдавав Руд Вормер, один із захисників вибив м’яч із лінії воріт. Однак голу довелося трохи зачекати: на 58-й хвилині Бас Дост, який вперше цього року пішов із поля без забитого м’яча, обіграв голкіпера та віддав точну передачу під удар Ноа Лангу, котрому залишалося переправити м’яч у порожні ворота - 2:1.

Наприкінці матчу “Брюгге” міг забити і третій гол, чому завадив зафіксований у Давіда Окереке офсайд.

Перемога принесла “Брюгге” 54 бали та дозволила зберегти 12-очковий відрив від “Генка”. Свій наступний матч підопічні Філіппа Клемана проведуть 31 січня, прийнявши “Стандард”.