Україна U-17 – срібний призер Syrenka Сup

Матч видався гідним фіналу – глядачі побачили чотири забитих голи та серію післяматчевих пенальті. Поляки двічі виходили вперед на початку кожного з таймів, але в першому таймі Україна відігралася завдяки м'ячу Романа Лебедя, а на останній хвилині гру в серію пенальті перевів Капелян. Однак у післяматчевій лотереї удача посміхнулася полякам – 5:4.

У матчі взяли участь відразу шестеро київських динамівців. Це воротар Дмитро Фастов, захисники Богдан Михайличенко та Сергій Чоботенко, а також півзахисники Олександр Масалов, Володимир Шепелєв та Артем Копецький. Також виклик до збірної від Олега Кузнецова отримав захисник Микита Демиденко, який на поле не виходив.