Україна U-19 програла у стартовому матчі елітного раунду Євро-2013

У стартовому турі «синьо-жовті» поступилися збірній Італії 0:1. Гра проходила на стадіоні академії ФК «Краснодар». Єдиний гол на 74-й хвилині забив Роцці. У складі України з перших хвилин на поле вийшов нападник київського «Динамо» Олексій Хобленко і був замінений на 75 хвилині. Весь матч на лавці запасних залишався ще один представник «Динамо» в українській збірній, голкіпер Георгій Бущан.

Нагадаємо, крім Італії суперниками по групі підопічних Юрія Мороза є Туреччина, а також Росія, яка приймає всі ігри групи 7.

Поєдинки другого туру пройдуть у п'ятницю, 24 травня. У цей день Україна зіграє з Росією. Початок зустрічі о 18:00. Завершиться груповий етап для команди Мороза в понеділок, 27 травня, матчем проти турецької збірної.