Україна U18 із вісьмома динамівцями поступилася на старті турніру Вацлава Єжека

У середу, 6 вересня, юнацька збірна України U18 (старший тренер – Юрій Мороз) стартувала на турнірі Вацлава Єжека в Чехії.

Суперником «жовто-синіх» стали однолітки з США. Наші хлопці пропустили першими в середині першого тайму, але ще до перерви завдяки влучному удару динамівця Владислава Калина зрівняли рахунок. Ледь розпочалася друга половина гри, як ще один представник «Динамо» Матвій Пономаренко вивів нашу збірну вперед. Мінімальна перевага «жовто-синіх» трималася до останніх хвилин, але потім підопічні Юрія Мороза пропустили двічі та в підсумку зазнали прикрої поразки – 2:3.

У матчі взяли участь вісім представників «Динамо». Окрім згаданих вище авторів забитих м’ячів, у складі «жовто-синіх» зіграли воротар В’ячеслав Суркіс, захисники Максим Коробов, Денис Дикий, півзахисники Данило Іщенко, Кирило Осипенко, а також нападник Віталій Лобко.

Турнір Вацлава Єжека, 1-й тур

Україна U18 – США U18 – 2:3

Україна: Суркіс, Абрамов, Коробов, Гаража (Лобко, 59), Дикий (Вернаттус, 73), Іщенко (Гавриленко, 59), Синчук (Денисенко, 73), Осипенко (Хан, 59), Жданов (Киричок, 86), Калин, Пономаренко (Будко, 59).

Голи: Калин (35), Пономаренко (46) – Хабрун (18), Берчімас (88, 89).

Додамо, що свій другий матч на турнірі збірна України проведе 8 вересня проти турецьких однолітків.