Україна завдяки голу Віктора Циганкова перемогла Ірландію у стартовому матчі Ліги націй

Україна завдяки голу Віктора Циганкова перемогла Ірландію у стартовому матчі Ліги націй

Через три дні після матчу відбору на Чемпіонат світу проти Вельсу збірна України провела поєдинок Ліги націй проти Ірландії.

Таким чином «синьо-жовті» зіграли третій офіційний матч за вісім днів на Туманному Альбіоні. Зі збірною Ірландії Україна зустрілася вперше у своїй історії.

Олександр Петраков вдався до значної ротації у стартовому складі збірної, залишивши тільки Віталія Миколенка. Зі стартових хвилин у Дубліні на полі з’явились 10 нових виконавців, четверо з яких – динамівці Олександр Сирота, Денис Попов, Микола Шапаренко та Сергій Сидорчук. Для останнього цей матч став ювілейним, 50-м у складі національної збірної, і символічно, що капітан «Динамо» вивів збірну на цей поєдинок із капітанською пов’язкою.

Для пари динамівських центрбеків ця гра стала лише другою у складі національної збірної. Свій перший матч Попов провів 23 травня минулого року у товариській грі з Бахрейном, а Сирота дебютував 8 вересня того ж року у контрольному матчі з Чехією. Для більш досвідченого Шапаренка цей матч став 26-м за національну команду.