Унаї МЕЛЬГОСА: «В Англії побачимо зовсім інше «Динамо» U-19»

Унаї МЕЛЬГОСА: «В Англії побачимо зовсім інше «Динамо» U-19»

- Перші 20 хвилин матчу всередині нас відбувалося щось незрозуміле, був присутній якийсь страх, побоювання, можливо. Проявили занадто велику повагу до суперника. Але коли хлопці освоїлися і зрозуміли, що навіть з такою командою можна грати, повага стала більш помірною і паритетною, вже не було місця для паніки, як на початку зустрічі. Відповідно, гра вирівнялася, ми діяли на рівних. Така ситуація дозволяє нам розуміти, якою командою є, і як змінюється матч залежно від того, що ми робимо на полі. Спочатку ми трохи «сіли» назад, більше намагалися грати від суперника. А після того, як взяли ініціативу до своїх рук, і матч почав складатися по-іншому. Сподіваюся, ця поразка стане для гравців певним уроком.

- Дощ, холод - така «англійська» погода була більше на користь гостей?

- Виправдання можна знайти які завгодно - погода, поле, - але разом з тим потрібно розуміти, що аж ніяк не погода призводить до таких результатів, та й вона не була такою вже катастрофічною, все-таки, на вулиці не -20, а плюсова температура. Незважаючи на те, що погода дійсно схожа на типово англійську, але і за неї можна чудово грати, поле було у відмінному стані. Так що потрібно шукати причини в чомусь іншому і розбиратися з іншими факторами.

- Напевно, ви добре вивчили «Челсі» на теоретичних заняттях, сьогодні побачили їх у справі на практиці. Чого тепер очікуєте від матчу в Англії?

- Гадаю, гравці засвоять правильний урок з цього матчу, зроблять вірні висновки, будуть грати по-іншому, і ці перші 20 хвилин не повторяться. Адже другий тайм - це саме та гра і та версія, яку ми хочемо від них бачити і в матчі-відповіді, де, сподіваюся, ми зможемо проявити свої найкращі якості, а не пускати матч на самоплив, як було на початку гри сьогодні. Це пов'язано як раз із тим, як ми готуємося до матчу. В Англії, вважаю, ми побачимо іншу команду з нашого боку, зовсім інший колектив, адже хлопці вже розуміють, як готуватися і як грати проти таких суперників.

* фото А.Куцан

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер