УПЛ. 11-й тур. «Динамо» – «Дніпро-1». Прев'ю

У матчі 11-го туру вітчизняної Прем'єр-ліги київське «Динамо» прийме «Дніпро-1». Гра пройде на на клубній арені імені Валерія Лобановського у неділю, 22 жовтня, початок – о 17:00.

Пряма трансляція запланована на телеканалі «2+2», а також на Youtube-каналі FootballHub.

Головний арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький)

Асистенти арбітра – Євген Гашков (Чернівці), Тарас Чопілко (Київська область)

Четвертий арбітр – Назарій Дьордь (Ужгород)

Спостерігач арбітражу – Ігор Покідько (Полтава)

На матчі буде працювати система VAR

Арбітр ВАА – Максим Козиряцький (Запоріжжя)

Асистент арбітра ВАА – Володимир Коротін (Черкаси)

Спостерігач арбітражу ВАА – Юрій Мосейчук (Чернівці)

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в УПЛ – 6 (15 очок – 7 матчів, 5 перемог, 2 нічиї, м’ячі – 22:13).

Поточний сезон

У нинішньому сезоні «Динамо» залишається виступати лише в чемпіонаті України. «Біло-сині» припинили виступи в єврокубках, поступившись турецькому «Бешикташу» в плей-оф раунді кваліфікації Ліги конференцій, а також програли столичній «Оболоні» в 1/8 фіналу розіграшу Кубка України.

У попередньому турі підопічні Мірчі Луческу несподівано поступилися на виїзді новачку УПЛ – «Поліссю». Примітно, що майже весь другий тайм кияни грали в більшості, однак пропустили два м’ячі, що й призвели до прикрої поразки.

Також на останніх хвилинах зустрічі в Житомирі пряму червону картку отримав Караваєв, який точно пропустить поєдинок проти «Дніпра-1» через дискваліфікацію.

Останні 5 офіційних матчів: 3 перемоги (В), 2 поразки (П)

6 жовтня. УПЛ. «Полісся» - «Динамо» - 3:2 (П)

1 жовтня. УПЛ. «Динамо» - «Олександрія» - 4:2 (В)

27 вересня. КУ. «Оболонь» - «Динамо» - 1:0 (П)

23 вересня. УПЛ. ЛНЗ - «Динамо» - 2:4 (В)

18 вересня. УПЛ. «Динамо» - «Ворскла» - 2:0 (В)

Статистика гравців в УПЛ 2023/2024

Найбільше матчів: по 7 – Буяльський, Ванат, Дубінчак, Бражко, по 6 – Бущан, Ярмоленко, Сирота, Караваєв, Волошин, по 5 – Тимчик, Кабаєв, Беніто.

Найбільше виходів у старті: по 7 – Буяльський, Ванат, по 6 – Бущан, Дубінчак, Ярмоленко.

Лідери за ігровим часом: Буяльський – 630 хвилин, Ванат – 566, Дубінчак – 550, Бущан – 540, Ярмоленко – 512, Сирота – 433, Бражко – 412, Караваєв – 394.

Бомбардири: Буяльський – 6 м’ячів, Ванат, Ярмоленко – по 4, Бражко – 3, Волошин – 2, Караваєв, Беніто, Сидорчук – по 1.

Дискваліфікований: Караваєв.

Під загрозою дискваліфікації: Волошин (3 попередження).

«ДНІПРО-1» (ДНІПРО)

Позиція в УПЛ – 7 (15 очок - 8 матчів, 4 перемоги, 3 нічиї, 1 поразка, м'ячі - 9:5)

Так само, як і «Динамо», «Дніпро-1» може сконцентруватися лише на виступах у вітчизняній першості. Розпочавши виступ у кваліфікації Ліги чемпіонів, підопічні ще на той момент Олександра Кучера вилетіли з трьох єврокубкових турнірів (Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій), а уже під керівництвом Юрія Максимова поступилися в серії пенальті «Поліссю» на стадії 1/8 фіналу розіграшу Кубка України.

До поєдинку проти «Динамо» дніпряни підходять із переможною серією з трьох матчів УПЛ поспіль (звитяги над «Зорею» - 1:0, «Металістом 1925» - 1:0 та «Вересом» - 2:0), та й загалом під керівництвом Юрія Максимова, який очолює команду з середини вересня, спортклубівці ще не програвали.

Також додамо, що «Дніпро-1» має найкращий захист у нинішньому сезоні чемпіонату України (лише 5 пропущених м’ячів у восьми проведених зустрічах), а от із голами у ворота суперників поки складається важче (лише 9 м’ячів і восьмий показник серед 16 учасників УПЛ).

Останні 5 офіційних матчів: 3 перемоги (В), 2 нічиї (Н)

7 жовтня. УПЛ. «Дніпро-1» - «Верес» - 2:0 (В)

2 жовтня. УПЛ. «Дніпро-1» - «Металіст 1925» - 1:0 (В)

27 вересня. КУ. «Полісся» - «Дніпро-1» - 1:1 (Н), серія пенальті – 5:4

24 вересня. УПЛ. «Зоря» - «Дніпро-1» - 0:1 (В)

17 вересня. УПЛ. «Дніпро-1» - «Колос» - 1:1 (Н)

Найбільше матчів: по 8 – Піхальонок, Рубчинський, по 7 – Сваток, Сарапій, Лєднєв, Когут, по 6 – Каплієнко, Танчик, Пасіч.

Найбільше виходів у старті: 8 – Піхальонок, по 7 – Рубчинський, Сарапій, 6 – Сваток, по 5 – Лєднєв, Волинець, Кравець, Гуцуляк, Бабенко.

Лідери за ігровим часом: Піхальонок – 635 хвилин, Рубчинський, Сарапій – по 589, Сваток – 563, Волинець – 450, Бабенко – 450, Кравець – 438, Лєднєв – 417, Каплієнко – 413, Гуцуляк – 412.

Бомбардири: Піхальонок – 2 м’ячі, Бабенко, Бланко, Лєднєв, Гуцуляк, Когут, Філіппов – по 1.

Дискваліфіковані: немає.

Під загрозою дискваліфікації: Сарапій, Бабенко (по 3 попередження).