УПЛ. 4-й тур. «Динамо» - «Львів» - 1:0. Звіт про матч

Київське "Динамо" провело матч 4-го туру VBET Ліги, в рамках якого на "Арені Львів" зустрілося з місцевим "Львовом".

Перед звітним протистоянням динамівський колектив, який лише три дні тому провів поєдинок Ліги Європи проти "Фенербахче" у Стамбулі, зіштовхнувся з цілим рядом кадрових проблем. Зокрема, через травми на тривалий термін вибули Микола Шапаренко, Георгій Бущан і Руслан Нещерет, не був готовий допомогти команді й Артем Бєсєдін. Тому місце в воротах сьогодні зайняв Денис Бойко, Шапаренка змінив Шепелєв, а на флангах оборони зі старту Мірча Луческу вирішив випустити Тимчика та Вівчаренка.

У першому таймі "Динамо" володіло тотальною перевагою в контролі м'яча, намагаючись атакувати позиційно, проте надійна гра футболістів "Львова" в обороні не дозволяла киянам використовувати вільний простір.

Перший момент динамівці створили на 15-й хвилині, коли після розіграшу стандарту та навісу Циганкова з правого флангу до штрафного Бурді вдалося пробити головою - однак м'яч пролетів над поперечиною. Після цього загострення гра знову перемістилася до центру поля, а спробам "Динамо" атакувати заважали неточні передачі в фінальній стадії.

До перерви динамівці завдали трьох ударів по воротах Ільющенкова, єдиний із яких у площину втілився у забитий гол. На 32-й хвилині Сидорчук із центру поля вирізав передачу на Гармаша, який переправив круглого на правий фланг, звідки Циганков, увійшовши до штрафного, віддав пас на Буяльського - і Віталій у дотик пробив точно в нижній кут - 1:0.