УПЛ. «Динамо» – «Зоря» – 2:0: числа та факти

У рамках 21-го туру чемпіонату вітчизняної Прем’єр-ліги київське «Динамо» вдома на стадіоні імені Валерія Лобановського перемогло луганську «Зорю» (2:0). ропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами матчу.

·      53-й матч «Динамо» та «Зорі» в УПЛ: 33-я перемога динамівців, 13 нічиїх та 7 перемог луганського клубу, різниця м’ячів 109:42.

·      Завершилася програшна серія «Динамо» в УПЛ в матчах проти Зорі, яка тривала 2 матчі.

·      Безпрограшна серія «Динамо» в УПЛ триває 8 ігор: 7 перемог та нічия.

·      «Динамо» при Олександру Шовковському на своєму полі внічию в УПЛ ще не грало в 7-ми матчах: 6 перемог та поразка.

·      25-й гол в УПЛ забиває Владислав Ванат: 22-й в складі «Динамо» та 3 – «Чорноморця».

Ювілейні голи Владислава Ваната в чемпіонатах України

№       Дата   Клуб Ваната         Гол   Суперник Рахунок (поле)

1-й      27.08.2021   Чорноморець        76’ Олександрія 2:2 (д)

5-й      16.10.2022   Динамо        46’  Шахтар 1:3 (г)

10-й    08.04.2023   Динамо        62’  Минай          2:0 (д)

15-й    20.05.2023   Динамо        32’  Олександрія 5:1 (г)

20-й    12.11.2023   Динамо        8’     Кривбас       2:0 (г)

25-й    12.03.2024   Динамо        30’   Зоря   2:0 (д)

·      8-й гол за «Динамо» провів Денис Попов: 6-й – в чемпіонатах, 1 – в Кубку та 1 – у єврокубках.

·      220-й матч за динамівців у всіх турнірах відіграв Володимир Шепелєв: 150-й – в чемпіонатах, 14 – в Кубку, 53 – у єврокубках та 3 – в Суперкубку.

Ювілейні матчі Володимира Шепелєва в УПЛ

№       Дата   Суперник   Рахунок (поле)

1-й      25.02.2017   Зоря   2:1 (г)

50-й    10.03.2019   Арсенал      4:0 (д)

100-й  21.03.2021   Рух     3:0 (д)

150-й  12.03.2024   Зоря   2:0 (д)

·      150-й матч Олександра Караваєва в складі «Динамо»: 105-й – в чемпіонатах, 8 – в Кубку, 34 – у єврокубках та 3 – в Суперкубку.

·      140-й матч на клубному рівні у всіх турнірах провів Георгій Бущан: 95-й – в чемпіонатах, 7 – в Кубку, 37 – у єврокубках та 1 – в Суперкубку.

·      40-й матч за динамівців у всіх турнірах відіграв Костянтин Вівчаренко: 30-й – в чемпіонатах та 10 – у єврокубках.

·      «Динамо» на своєму полі не пропускає голів в УПЛ впродовж 289 хвилин.

·      58-й «сухий» матч Георгія Бущана в складі «Динамо».

·      Перервалася безпрограшна серія «Зорі» в чемпіонаті, яка тривала 5 ігор: 2 перемоги та 3 нічиї.

·      Завершилася серія «Зорі» без пропусків голів в УПЛ, яка тривала 350 хвилин.

·      137-й раз «Динамо» в чемпіонатах України перемагає з рахунком 2:0, в тому числі 78-й раз на своєму полі.