У стані суперника. Перемога «Брюгге» у виїзному матчі над «Васланд-Беверен»

Підопічні Філіпа Клемана на виїзді обіграли "Васланд-Беверен" з рахунком 2:0, тим самим збільшили відрив від другого місця. Зараз "Брюгге" випереджає свого найближчого переслідувача "Антверпен" на 17 очок.

З перших хвилин "Брюгге" контролювали хід поєдинку, домінуючи на полі. Уже на 12-й хвилині матчу Ланг відкрив рахунок після передачі Соболя. Забитий гол додав мотивації команді, так і не давши можливості супернику відповісти забитим м'ячем.

Хоч і перший тайм ряснів моментами, рахунок залишився незмінним.

Другий тайм почався так само активно, як і перший - свою можливість подвоїти перевагу мав Дост, але захисники команди-суперника надійно обороняли свої ворота. На 94-й хвилині зустрічі Ланг записав дубль на свій рахунок, здобувши команді впевнену перемогу. Автором гольової передачі другого гола став Чон.

Наступний матч "Брюгге" проведе 10 лютого в рамках 1/8 фіналу Кубка Бельгії проти "Антверпена".