У стані суперника. Впевнена перемога «Брюгге» в домашньому матчі над «Стандардом»

Підопічні Філіпа Клемана на своєму полі обіграли льєзький "Стандард" із рахунком 3:1, тим самим збільшили відрив від другого місця. Зараз "Брюгге" випереджає свого найближчого переслідувача "Антверпен" на 14 очок.

На 3-й хвилині поєдинку "чорно-сині" пропустили гол від Бокаді, але відповідь "Брюгге" не змусила на себе довго чекати. Уже на 10-й хвилині Ванаку зрівняв рахунок, переправивши м'яч у сітку воріт.

Гол помітно додав сил і впевненості "Брюгге", домінуючи на поле і контролюючи хід поєдинку повів у рахунку на 49-й хвилині - Дост вивів уперед команду, тож на перерву підопічні Філіпа Клемана пішли в гарному настрої.

На 49-й хвилині ефектний прорив здійснив Мата, і Ланг, отримавши передачу, скориставшись нею, забезпечив комфортну перевагу до кінця матчу.

Наступний матч "Брюгге" проведе 3 лютого в рамках 1/16 фіналу Кубка Бельгії проти "Олса Бракель".