Валентин Моргун: «Завершуємо перший етап збору на гарній ноті»

Валентин Моргун: «Завершуємо перший етап збору на гарній ноті»

Голкіпер «Динамо» Валентин Моргун підбив підсумки контрольного матчу з північномакедонською «Шкендією» (1:0) та прокоментував наслідки природної катастрофи в Туреччині, де проходить збір нашої команди.

- Ми плідно провели перший етап збору. Загалом була непроста робота, великі навантаження та достатня кількість контрольних матчів. Було важко, деякі хлопці зараз мають мікропошкодження, але команда витримала та на гарній ноті завершує перший збір.

- Велика кількість спарингів – фірмовий стиль Мірчі Луческу. Чи потрібен відпочинок після серйозних навантажень на першому зборі?

- Звичайно, два-три вихідні дні нам будуть дуже необхідні, щоб перевести дух, відпочити та налаштуватися на другий збір, який є не менш важливим для нашої команди.

- В якій функціональній готовності зараз перебуває команда?

- Вважаю, відсотків на 70 команда вже готова до другої частини сезону.

- Наскільки було важливо завершити перший етап збору перемогою?

- Усі розуміють, що на зборах результат не такий важливий. Перш за все, ми звертаємо увагу на свою фізичну готовність і гру. Проте перемогти – завжди добре.

- У Туреччині сьогодні відбулася жахлива подія – потужний землетрус. Як цей катаклізм позначився на тренувальному процесі «Динамо»?

- Особисто я вночі прокинувся від того, що відчув якийсь шум і коливання ліжка. Але про те, що це було, ми дізналися вже під час сніданку. Звісно, разом із усіма хлопцями слідкуємо в Інтернеті, що коїться. Це жахлива катастрофа.

- Що б ти міг передати родинам постраждалих?

- Навіть не знаю, що сказати, адже не можу уявити, що відчувають ці люди в таку важку хвилину. У нашій країні люди зараз теж дуже страждають. Весь світ переживає непростий час, тому хочеться побажати всім лише витримки, і щоб цей жах якнайшвидше закінчився. 


Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер