ВБА з Поповим у складі зіграв внічию з «Челсі»

Гра на «Стемфорд Брідж», в якій Жозе Моуріньо протистояв його колишній помічник Стів Кларк, зібрала 41,623 глядачі та видалася дуже напруженою й видовищною.

Горан Попов опинився в запасі команди Стіва Кларка. Його колега за амплуа, лівий захисник Риджвелл, став винуватцем першого гола «Челсі» на 45-й хвилині, коли втратив м'яча у своєму штрафному майданчик, дозволивши Ето'О відкрити рахунок. На 60-й хвилині Лонг зрівняв рахунок, а на 67-й хвилині виправився за свою помилку Риджвелл, віддавши гольовий пас на Сессеньйона, який вивів уперед уже ВБА.

На 89-й хвилині вступив у гру Попов, якого Кларк випустив замість Амальфітано для підсилення захисту й утримання переможного рахунку. Але підопічним Моуріньо вдалося уникнути поразки. Рамірес заробив пенальті, який на 95-й хвилині реалізував Азар – 2:2.

У наступному матчі 25 листопада «Вест Бромвич», який розташувався на 9-му місці, прийме «Астон Віллу».