VBET Ліга, 10-й тур. «Оболонь» – «Динамо». Прев’ю матчу

У суботу, 19 жовтня, київське «Динамо» проведе матч 10-го туру в рамках чемпіонату України з футболу сезону-2024/2025.

«Біло-сині» зустрінуться у столичному дербі з «Оболонню». Поєдинок відбудеться у столиці на стадіоні «Оболонь Арена», початок – о 15:30.

«ОБОЛОНЬ» (КИЇВ)

Позиція в УПЛ – 15-та (9 матчів: 1 перемога, 2 нічиї, 6 поразок, м’ячі – 4:20, 5 очок).

Поточний сезон

«Оболонь» новий сезон розпочала відверто невдало. Набравши лише одно очко в перших п’яти турах, «пивовари» залишилися без головного тренера – з посади було звільнено Валерія Іващенка. Йому на зміну прийшов Сергій Шищенко, й перша перемога в сезоні не забарилася – у 8-му турі було обіграно вдома «Інгулець» (2:1).

Саме з командою з Петрового «Оболонь» поділяє наразі дві останні сходинки в турнірній таблиці – в обох колективів лише по п’ять очок. При цьому «пивовари» мають найгірший захист (20 пропущених м’ячів) та разом із «Лівим берегом» найгірший напад (4 забитих м’ячі).

Статистика гравців в УПЛ 2024/2025

Найбільше матчів: по 9 – Карась, Приймак, Мороз, Черненко, Вітенчук, Суханов, Тарануха.

Найбільше виходів у старті: 9 – Суханов, по 8 – Черненко, Дубко, Мединський.

Лідери за ігровим часом: 720 хвилин – Мединський, 691 – Дубко, 670 – Приймак, 630 – Федорівський, 617 – Суханов, 614 – Черненко.

Бомбардири: по 1 м'ячу – Черненко, Груша, Блізніченко, Слободян.

Під загрозою дискваліфікації: Мединський (3 попередження).

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в УПЛ – 1-ша (8 матчів: 7 перемог, 1 нічия, м’ячі – 16:4, 22 очок).

Зі старту сезону підопічні Олександра Шовковського поки не програють на внутрішній арені. Перед перервою на матчі збірних «біло-сині» вийшли на одноосібне перше місце в турнірній таблиці, скориставшись осічкою «Олександрії», й тепер на два очки випереджають свого найближчого переслідувача.

В останньому турі «Динамо» здобуло непросту домашню перемогу над міцним суперником – криворізьким «Кривбасом». Уже до 25-ї хвилини динамівці вели з рахунком 2:0, але перед самою перервою пропустили після прикрого автоголу Тараса Михавка. Після перерви гра тримала в напрузі до останніх секунд, і в підсумку фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу «біло-синіх» – 2:1.

Найкращим бомбардиром команди на внутрішній арені є капітан Віталій Буяльський – у його доробку три забитих м’ячі. По два влучних удари мають Андрій Ярмоленко, Олександр Піхальонок та Валентин Рубчинський.

Останні 5 офіційних матчів: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки

6 жовтня. УПЛ. Динамо – Кривбас – 2:1

3 жовтня. ЛЄ. Хоффенхайм – Динамо – 2:0

29 вересня. УПЛ. Лівий Берег – Динамо – 0:3

25 вересня. ЛЄ. Динамо – Лаціо – 0:3

21 вересня. УПЛ. Динамо – Рух – 0:0

Найбільше матчів: по 8 – Брагару, Кабаєв, по 7 – Бущан, Михавко, Ярмоленко, Буяльський.

Найбільше виходів у старті: 7 – Бущан, по 6 – Кабаєв, Тимчик, Михавко по 5 – Бражко, Ярмоленко, Буяльський, Вівчаренко.

Лідери за ігровим часом: 630 – Бущан, 539 – Тимчик, 535 – Михавко, 475 – Кабаєв, 448 – Вівчаренко.

Бомбардири: 3 – Буяльський, по 2 –Ярмоленко, Піхальонок, Рубчинський, по 1 – Брагару, Ванат, Шапаренко, Себальйос, Караваєв, Бражко, Михавко.

Суддівські призначення:

Головний арбітр – Копієвський В.В. (Кропивницький)

Асистенти арбітра – Віталій Скобля (Суми), Тарас Чопілко (Київська область).

Четвертий арбітр – Дмитро Кубряк (Одеса).

Спостерігач арбітражу – Валерій Курганов (Черкаси).

Арбітр ВАА – Олександр Шандор (Львів).

Асистент арбітра ВАА – Руслан Єрмоленко (Чернігів).

Спостерігач арбітражу ВАА – Анатолій Абдула (Харків).

Цікаві факти та можливі події

- Динамівці можуть здобути 710-ту перемогу в історії Чемпіонату України.

- Безпрограшна серія «Динамо» триває в УПЛ 10 ігор: 9 перемог та нічия.

- 110-й гол в УПЛ може забити Андрій Ярмоленко, 15-й — Володимир Бражко, Назар Волошин, 10-й — Микола Михайленко.

- «Динамо» при Олександру Шовковському може забити 100-й гол у всіх турнірах (ще 2 м’ячі).