VBET Ліга. 13 тур. «Динамо» - «Колос». Прев’ю

У 13-му турі Прем’єр-ліги «Динамо» прийматиме «Колос» із Ковалівки. Гра відбудеться у Києві, на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського у неділю, 13 листопада. Початок – о 15:00.

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в УПЛ – 5 (10 матчів, 6 перемог, 1 нічия, 3 поразки, м’ячі – 18:12).

Поточний сезон

«Динамо», невдало стартувавши в сезоні, набирає оберти та повертає втрачені позиції. До поєдинку з «Колосом» кияни підходять, маючи триматчеву виграшну серію, причому в кожному «біло-сині» забивали по три м’ячі – і така результативність не може не радувати.

В останній грі підопічні Мірчі Луческу вдома впевнено обіграли «Олександрію» (3:1), яка перебуває в турнірній таблиці вище нашої команди, та повернулися до топ-п’ятірки. До зимової перерви, за вдалих результатів, «біло-сині» цілком можуть повернутися до трійки лідерів, а вже у весняній частині чемпіонату надолужувати згаяне та продовжувати гонитву за лідерами.

Радує результативність Віталія Буяльського, який забиває вже в чотирьох матчах поспіль та з дев’ятьма голами очолює бомбардирську гонку разом із форвардом «Дніпра-1» Артемом Довбиком.

Останні 5 матчів – 3 перемоги (В), 1 нічия (Н), 1 поразка (П):

10 листопада. УПЛ. Динамо – Олександрія – 3:1

6 листопада. УПЛ. Чорноморець – Динамо – 0:3 (В)

3 листопада. ЛЄ. Динамо – Фенербахче – 0:2 (П)

30 жовтня. УПЛ. Динамо – Кривбас – 3:1 (В)

27 жовтня. ЛЄ. АЕК – Динамо – 3:3 (Н)

Статистика гравців в УПЛ

Найбільше матчів: Буяльський, Гармаш, Сидорчук – по 10, Забарний, Кабаєв, Караваєв, Ванат – по 9.

Найбільше виходів у старті: Буяльський – 10, Забарний, Сидорчук – по 9, Кабаєв, Циганков – по 8.

Лідери за ігровим часом: Буяльський – 861 хвилина, Сидорчук – 837, Забарний – 788, Циганков – 713, Сирота – 571.

Бомбардири: Буяльський – 9, Ванат – 4, Циганков – 2, Лонвейк, Тимчик, Шепелєв – 1.

«КОЛОС» (КОВАЛІВКА)

Позиція в УПЛ – 7 (11 матчів, 4 перемоги, 3 нічиї, 4 поразка, м’ячі – 10:14).

«Колос» упевнено розпочав сезон та з чотириматчевою безпрограшною серією на старті чемпіонату навіть очолював турнірну таблицю. Утім, останні результати не можуть радувати керівництво та вболівальників ковалівців – в семи поєдинках підопічні Ярослава Вишняка здобули лише одну перемогу (над «Вересом» – 2:0) та опустили в середину таблиці.

При цьому ковалівці не виблискують в атаці, забиваючи в середньому менше одного гола за гру (10 м’ячів у 11 матчах). Найкращим бомбардиром команди є Павло Оріховський, який три свої голи забив із пенальті. Також три м’ячі в активі Дениса Безбородька, але два з них він забив ще в першому турі, коли грав за луганську «Зорю».

Останні 5 матчів – 1 перемога (В), 1 нічия (Н), 3 поразки (П):

9 листопада. УПЛ. Колос – Дніпро-1 – 1:3 (П)

5 листопада. УПЛ. Олександрія – Колос – 4:1 (П)

31 жовтня. УПЛ. Колос – Верес – 2:0 (В)

24 жовтня. УПЛ. Колос – Чорноморець – 1:1 (Н)

19 жовтня. УПЛ. Шахтар – Колос – 3:0 (П)

Найбільше матчів: Волинець, Ільїн, Оріховський – по 11, Болбат, Ісаєнко, Мілько, Смирний – по 10.

Найбільше виходів у старті: Волинець – 11, Мілько – 10, Оріховський, Болбат, Новак – по 9.

Лідери за ігровим часом: Волинець – 990 хвилин, Мілько – 795, Оріховський – 791, Новак – 762, Болбат – 749.

Бомбардири: Оріховський – 3, Мілько – 2, Ільїн, Мякушко, Чоботенко, Гончаренко, Безбородько – по 1.

«Динамо» – «Колос» – 7:0 (6:0).

«Динамо»: Бойко, Кендзьора (Караваєв, 61), Забарний, Шабанов, Миколенко, Сидорчук (Шепелєв, 61), Циганков, Буяльський (Лєднєв, 69), Шапаренко, де Пена (Вербич, 61), Шкурін (Рамірес, 46).

«Колос»: Маханьков, Золотов, Павловець, Петров, Чорноморець, Задоя (Богданов, 29), Чурко (Данфа, 46), Костишин (Нурієв, 46), Мілько (Нгамба, 29), Сантос, Сітчінава (Лисенко, 63).

Голи: де Пена (5, 39), Шапаренко (8), Кендзьора (26), Буяльський (34), Циганков (45, 67).

Попереджені: Сидорчук (30), Шапаренко (78) — Сантос (4), Данфа (76), Нгамба (86), Нурієв (90+1).