VBET Ліга. 17-й тур. «Дніпро-1» – «Динамо». Прев’ю

У матчі 17-го туру вітчизняної Прем’єр-ліги київське «Динамо» зіграє з «Дніпром-1».

Гра відбудеться у неділю, 12 березня, в Ужгороді на стадіоні «Авангард». Початок матчу – о 13:00.

«ДНІПРО-1» (ДНІПРО)

Позиція в УПЛ – 1 (36 очок – 15 матчів, 11 перемоги, 3 нічиї, 1 поразка, м’ячі – 33:12).

Поточний сезон

«Дніпро-1» зимував у ранзі одноосібного лідера поточного сезону в чемпіонаті України. Але у першому «весняному» турі підопічні Олександра Кучера втратили очки, зігравши на виїзді внічию з «Олександрією» – 2:2, та дозволили «Шахтарю» зрівнятися за очками. Тепер у обох команд по 36 очок, але дніпряни випереджають опонента за додатковими показниками.

Перед поновленням сезону в УПЛ «Дніпро-1» вилетів із 1/16 фіналу Ліги конференцій, де за сумою двох матчів поступився кіпрському АЕКу з Ларнаки – на виїзді дніпряни мінімально поступилися (0:1), а у номінально домашньому матчі в словацькому Кошице зіграли внічию (0:0).

Останні 5 матчів: 1 перемога (В), 2 нічиї (Н), 2 поразки (П)

4 березня. УПЛ. Олександрія – Дніпро-1 – 2:2 (Н)

23 лютого. ЛК. Дніпро-1 – АЕК – 0:0 (Н)

16 лютого. ЛК. АЕК – Дніпро-1 – 1:0 (П)

28 листопада. УПЛ. Кривбас – Дніпро-1 – 2:1 (П)

19 листопада. УПЛ. Дніпро-1 – Шахтар – 2:1 (В)

Статистика гравців в УПЛ

Найбільше матчів: Сарапій, Довбик, Піхальонок, Підлепенець*, Когут – по 15 матчів, Валеф, Танковський*, Каплієнко*, Рубчинський, Назаренко – по 14.

Найбільше виходів у старті: Сарапій, Довбик, Піхальонок – по 15, Валеф, Танковський* – 14, Каплієнко*, Підлепенець* – по 13.

Лідери за ігровим часом: Сарапій – 1350 хвилин, Довбик – 1300, Валеф – 1260, Піхальонок – 1238, Танковський* – 1191.

Бомбардири: Довбик – 12 голів, Піхальонок – 5, Гуцуляк – 4, Адамюк – 3, Амаш, Каплієнко*, Підлепенець*, Сарапій – по 2, Бланко, Громов**, Когут, Рубчинський – по 1.

Дискваліфіковані: Сарапій

Під загрозою дискваліфікації: Назаренко, Сваток (по 3 попередження)

* першу частину сезону провели в інших клубах

** уже немає в команді

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в УПЛ – 4 (30 очок – 16 матчів, 9 перемог, 3 нічиї, 4 поразки, м’ячі – 24:15).

Під час зимового трансферного вікна «Динамо» втратило двох лідерів – до іспанської «Жирони» перейшов півзахисник Віктор Циганков, а захисник Ілля Забарний виступатиме в Англії за «Борнмут». Натомість контракт із киянами підписав 19-річний опорний півзахисник Решат Рамадані із північномакедонської «Шкендії», також із оренди повернулися нападник Ерік Рамірес («Слован» Словаччина), вінгер Назар Волошин («Кривбас») та захисник Максим Дячук («Олександрія»).

У першому «весняному» турі «біло-сині» зазнали домашньої поразки від «Інгульця» – 0:2, тим самим обірвавши серію без поразок у вітчизняній Прем’єр-лізі, що становила дев'ять матчів, та опустилися на четверте місце в турнірній таблиці.

Останні 5 матчів: 3 перемоги (В), 1 нічия (Н), 1 поразка (П)

4 березня. УПЛ. Динамо – Інгулець – 0:2 (П)

30 листопада. УПЛ. Динамо – Металіст – 3:0 (В)

26 листопада. УПЛ. Динамо – Металіст 1925 – 0:0 (Н)

21 листопада. УПЛ. Верес – Динамо – 0:1 (В)

17 листопада. УПЛ. Інгулець – Динамо – 1:2 (В)

Найбільше матчів: Буяльський – 16, Гармаш, Сидорчук – по 15, Волошин*, Забарний**, Караваєв, Шепелєв – по 14, Вівчаренко, Циганков** – по 13, Ванат, Кабаєв – по 12.

Найбільше виходів у старті: Буяльський – 16, Забарний**, Сидорчук – по 14, Циганков** – 13, Шепелєв – 12.

Лідери за ігровим часом: Буяльський – 1401 хвилина, Сидорчук – 1287, Забарний** – 1238, Циганков** – 1163, Шепелєв – 876.

Бомбардири: Буяльський – 10, Циганков** – 6, Ванат – 5, Лонвейк, Тимчик, Шепелєв – по 1.

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Караваєв, Сирота (по 3 попередження)

* першу частину сезону провів у «Кривбасі»

Зимова підготовка

Обидві команди готувалися до поновлення сезону в Туреччині.

«Динамо» провело 14 спарингів, у яких здобуло 7 перемог, 4 рази зіграло внічию та зазнало 3 поразок, різниця м’ячів – 23:12.

«Дніпро-1» провів 8 спарингів, у яких здобув 5 перемог, двічі зіграв внічию та зазнав 1 поразки, різниця м’ячів – 18:9.

Статистика очних зустрічей

Всього зіграно 7 матчів: +2=0-5 м’ячі 8-13

На полі «Дніпра-1» – 3 матчі: +1=0-2 м’ячі 5-7

В УПЛ зіграно 6 матчів: +2=0-4 м'ячі 7:9

На полі «Дніпра-1» – 2 матчі: +1=0-1 м'ячі 4-3

Суддівські призначення

Головний арбітр – Кривушкін Д.В. (Харків)

Асистенти арбітра – Матяш В.В. (Донецьк), Шлончак С.М. (Черкаси)

Четвертий арбітр – Шандор О.А. (Львів)

Арбітр ВАА – Арановський Є.А. (Київ)

Асистент арбітра ВАА – Корнійко О.С. (Миргород)

Спостерігач арбітражу – Хіблін І.М. (Хмельницький)

Спостерігач арбітражу ВАА – Мосейчук Ю.Ю. (Чернівці)

Попередня зустріч

У рамках 2-го туру вітчизняної Прем'єр-ліги суперники зустрілися у Львові на стадіоні «Арена Львів». Наприкінці першого тайму номінальні гості відкрили рахунок, коли Сарапій замкнув подачу з кутового, незабаром після перерви Піхальонок вдало замкнув флангову передачу та подвоїв перевагу своєї команди, а остаточний рахунок встановив Рубчинський уже в компенсований час.

VBET Ліга 2022/23, 2-й тур

28.08.2022. Львів, «Арена Львів»

«Динамо» – СК «Дніпро-1» – 0:3 (0:1).

«Динамо»: Бущан – Кравченко (Кендзьора, 46), Забарний, Попов (Сирота, 13), Дубінчак – Сидорчук (к), Шепелєв (Гармаш, 46), Шапаренко, Караваєв (Тимчик, 74, Буяльський – Бєсєдін.

СК «Дніпро-1»: Валеф – Танчик (Рубчинський, 78), Сваток (к, Логінов, 72), Сарапій, Бузанелло – Бабенко, Мінго, Гуцуляк, Громов (Назаренко, 56), Піхальонок (Когут, 79) – Довбик.

Голи: Сарапій (43), Піхальонок (55), Рубчинський (90+1).

Попереджені: Шепелєв (29), Караваєв (36), Бущан (42), Сидорчук (68) – Сваток (26), Бузанелло (45+2), Назаренко (86).

Можливі статистичні ювілеї

Підопічні Мірчі Луческу з різних українських клубів можуть здобути 450-ту перемогу у всіх турнірах.

30-й гол в УПЛ може забити Олександр Караваєв (Динамо).