VBET Ліга. 21 тур. «Динамо» - «Зоря». Прев’ю

У вівторок, 12 березня, відбудеться поєдинок 21-го туру VBET Ліги, у якому «Динамо» прийматиме «Зорю». Гра на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського розпочнеться о 15:30.

«Динамо» (Київ)

Позиція в УПЛ – 4 (17 матчів: 11 перемог, 2 нічиї, 4 поразки, м’ячі – 39:21, 35 очок).

Поточний сезон

У минулому турі перервалася переможна серія киян, що тривала 6 матчів у чемпіонаті та почалася ще в листопаді. Динамівці пропустили з пенальті на 9-й компенсованій хвилині матчу в Рівному, після перегляду арбітром відеоповтору. Турнірні задачі динамівців залишаються незмінними, однак тепер команда не є прихованим лідером першості з урахуванням найменшого числа втрачених очок, тож не має наразі права на помилку.

Останні 5 офіційних матчів: 4 перемоги (В), 1 нічия (Н)

7 березня. УПЛ. Верес – Динамо – 1:1 (Н)

2 березня. УПЛ. Динамо – Чорноморець – 1:0 (П)

25 лютого. УПЛ. Металіст 1925 – Динамо – 2:4 (П)

11 грудня. УПЛ. Динамо – Оболонь – 2:0 (П)

7 грудня. УПЛ. Динамо – Металіст 1925 – 4:2 (П)

Статистика гравців в УПЛ 2023/2024

Найбільше матчів: по 16 – Бражко, Ванат, по 15 – Бущан, Дубінчак, Караваєв, по 14 - Буяльський,Беніто, Волошин.

Найбільше виходів у старті: по 15 – Бущан, Ванат, по 13 – Буяльський, Бражко, Дубінчак, 12 – Волошин.

Лідери за ігровим часом: Бущан – 1350 хвилин, Ванат – 1247, Бражко – 1222, Дубінчак – 1198, Буяльський – 1138.

Бомбардири: Ванат – 9, Буяльський – 7, Волошин – 5, Ярмоленко – 4, Бражко – 3, Караваєв, Кабаєв, Беніто, Тимчик – по 2, Дячук, Сидорчук, Шепелєв – по 1.

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Шепелєв (3 попередження).

«Зоря» (Луганськ)

Позиція в УПЛ – 12 (17 матчів: 4 перемоги, 7 нічиїх, 6 поразок, м’ячі – 18:19, 19 очок).

«Зоря» продовжує свою серію без поразок, що триває вже 6 матчів з урахуванням поєдинку Ліги Конференцій проти ісландського «Брейдабліка». Другу частину сезону підопічні Юрія Коваля розпочали дуже впевнено, перемігши в обидвох домашніх зустрічах та зігравши внічию на виїзді в Олександрії, де будь-якому супернику грати непросто. При цьому «Зоря» не пропустила у трьох матчах після зимової перерви жодного м’яча.

Зимові збори луганський клуб провів у Белеку, неподалік від динамівців. Там команда провела спаринги з хорошими суперниками, у яких здобула непогані результати, зокрема перемігши «Динамо» (Тбілісі, Грузія), «Пюнік» (Вірменія), «Арку» (Гдиня, Польща), «Валмієру» (Латвія) та зігравши внічию з польською «Ягелонією» та чемпіоном Грузії «Динамо» (Батумі). Найефективнішим посиленням у міжсезоння поки є прихід хорватського півзахисника Якова Башича, який відзначився переможним м’ячем у матчі з «Ворсклою».

Останні 5 офіційних матчів: 3 перемоги (П), 2 нічиї (Н)

7 березня. УПЛ. Зоря – Минай – 2:0 (П)

3 березня. УПЛ. Олександрія – Зоря – 0:0 (Н)

26 лютого. УПЛ. Зоря – Ворскла – 1:0 (П)

14 грудня. ЛК. Зоря – Брейдаблік (Ісландія) – 4:0 (П)

9 грудня. УПЛ. Кривбас – Зоря – 2:2 (Н)

Найбільше матчів: 16 – Антюх, по 15 – Батагов, Кирюханцев, Джордан, 14 – Герреро.

Найбільше виходів у старті: по 15 – Батагов, Кирюханцев, по 14 – Антюх, Джордан, 13 – Герреро.

Лідери за ігровим часом: Батагов – 1315 хвилин, Кирюханцев – 1287, Джордан – 1225, Герреро – 1197, Антюх – 1134.

Бомбардири: Герреро – 5, Антюх – 3, Батагов – 2, Джордан, Яцик, Алефіренко, Нагнойний, Волошин, Башич, Бугай – по 1.

Під загрозою дискваліфікації: Джордан, Антюх, Вантух, Герреро, Азіангбе (3 попередження)