VBET Ліга. 22-й тур. «Динамо» – «Шахтар». Прев’ю

У 22-му турі VBET Ліги «Динамо» зустрінеться з донецьким «Шахтарем».

Гра відбудеться у суботу, 22 квітня, на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок гри – 17:00.

«ДИНАМО»

Позиція в УПЛ – 4 (40 очок – 21 матч, 12 перемог, 4 нічиї, 5 поразок, м’ячі – 30:17).

Поточний сезон

У попередньому турі «Динамо», після двох поспіль перемог, знову втратило очки. Відкривши рахунок у виїзному матчі з «Рухом», «біло-сині» пропустили перед самою перервою (перший гол «Руха» в історії протистояння з нашою командою), а у другому таймі не змогли забити переможний м’яч.

Після цієї незапланованої нічиєї можна напевно сказати, що боротьбу за чемпіонство динамівці перенесуть на наступний сезон, а в цьому будуть змагатися за другу-третю сходинки – відставання від «Дніпра-1» наразі складає п’ять очок (при цьому у дніпрян ще одна гра в запасі), а «Зоря» випереджає нашу команду на три залікові бали.

Останні 5 офіційних матчів: 3 перемоги (В), 1 нічия (Н), 1 поразка (П)

14 квітня. УПЛ. «Рух» - «Динамо» - 1:1 (Н)

8 квітня. УПЛ. «Динамо» - «Минай» - 2:0 (В)

2 квітня. УПЛ. «Львів» - «Динамо» - 0:2 (В)

18 березня. УПЛ. «Динамо» - «Зоря» - 0:1 (П)

12 березня. УПЛ. «Дніпро-1» - «Динамо» - 0:1 (В)

Статистика гравців у складі «Динамо» в УПЛ 2022/23

Найбільше матчів: Гармаш, Сидорчук – по 20, Ванат – 19, Буяльський, Шепелєв – по 8, Караваєв, Вівчаренко, Попов, Лонвейк – по 16.

Найбільше виходів у старті: Сидорчук – 19, Буяльський – 18, Ванат, Попов, Шепелєв – по – 15.

Лідери за ігровим часом: Сидорчук – 1737 хвилин, Буяльський – 1580, Нещерет – 1205, Ванат – 1203, Попов – 1172.

Бомбардири: Буяльський – 11, Ванат – 8, Лонвейк, Тимчик, Шепелєв, Рамірес, Царенко – по 1.

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Тимчик, Сирота, Лонвейк, Шепелєв, Дубінчак, Дячук, Попов (по 3 попередження)

«ШАХТАР»

Позиція в УПЛ – 1 (52 очки – 21 матч, 16 перемог, 4 нічиї, 1 поразка, м’ячі – 52:15).

У весняній частині сезону «Шахтар» виступає дуже впевнено, здобувши сім перемог та лише в одному поєдинку втративши очки (на виїзді з «Чорноморцем» - 2:2). Завдяки таким результатам підопічні хорватського спеціаліста Ігора Йовічевіча швидко випередили «Дніпро-1» в турнірній таблиці й тепер випереджають свого головного переслідувача на сім очок (при цьому у дніпрян ще є гра в запасі).

Втрата взимку Михайла Мудрика, який перейшов до лондонського «Челсі», не позначилася на атакуючому потенціалі «гірників». У восьми весняних матчах вітчизняної першості було забито 23 м’ячі та пропущено лише чотири.

При цьому яскраво вираженого бомбардира в команді немає – найбільше забив Данило Сікан (8 м’ячів), який переважно виходить на заміну. Щоправда, востаннє форвард відзначався майже два місяці тому, 28 лютого, в перенесеному матчі 9-го туру проти «Минаю» (4:1).

Останні 5 офіційних матчів: 4 перемоги (В), 1 нічия (Н)

16 квітня. УПЛ. «Шахтар» - «Львів» - 2:0 (В)

12 квітня. УПЛ. «Львів» - «Шахтар» - 1:2 (В)

8 квітня. УПЛ. «Шахтар» - «Металіст» - 1:0 (В)

2 квітня. УПЛ. «Чорноморець» – «Шахтар» – 2:2 (Н)

19 березня. УПЛ. «Шахтар» - «Рух» - 2:0 (П)

Статистика гравців у складі «Шахтаря» в УПЛ 2022/23

Найбільше матчів: Судаков – 21, Бондаренко, Матвієнко, Сікан, Трубін – по 20, Михайличенко, Степаненко – по 18, Бондар – 17.

Найбільше виходів у старті: Трубін – 20, Матвієнко, Судаков – по 19, Степаненко – 18, Бондаренко – 17.

Лідери за ігровим часом: Трубін – 1800 хвилин, Матвієнко – 1738, Судаков – 1600, Бондаренко – 1487, Бондар – 1456, Михайличенко – 1455.

Бомбардири: Сікан – 8, Криськів, Бондаренко – по 5, Зубков, Судаков – по 4, Траоре – 3, Швед, Келсі, Михайличенко – по 2, Ракицький, Гочолейшвілі, Лукас Тейлор, Конопля, Петряк, Джурасек, Бондар, Степаненко, Матвієнко – по 1.

Під загрозою дискваліфікації: Різник (3 попередження)

Статистика очних зустрічей

Усього за історію зіграно 192 офіційних матчі: 84 перемоги «Динамо», 46 нічиїх, 61 перемога «Шахтаря», м'ячі 255:220

В УПЛ зіграно 68 матчів: +25=18-26, м’ячі 83-85