VBET Ліга. 24-й тур. «Ворскла» - «Динамо». Прев'ю

У матчі 24-го туру вітчизняної Прем'єр-ліги київське «Динамо» на виїзді зустрінеться з полтавського «Ворсклою». Гра пройде на однойменному стадіоні імені Олексія Бутовського у четвер, 4 травня, о 15:00.

Пряма трансляція пройде на OTT-платформі Setanta Sports.

Головний арбітр - Шандор О.А. (Львів)

Асистенти - Сухін В.В., Павлінов О.В. (обидва - Одеси)

4-й арбітр - Бондаренко Д.Є. (Одеса)

Спостерігач арбітражу - Шмигельський О.В. (Львів)

Зазначимо, що на матчі не працюватиме система VAR.

«ВОРСКЛА» (ПОЛТАВА)

Позиція в УПЛ - 7 (30 очок - 8 перемог, 6 нічиїх, 9 поразок, м'ячі - 28:31)

Поточний сезон

Перед початком чемпіонату у команді відбулася тренерська зміна - Віктор Скрипник посів місце колишнього партнера по бременському «Вердеру» та ексдинамівця Юрія Максимова. Команда розпочала сезон з єврокубкових матчів, в яких за сумою двох поєдинків поступилася шведському АІКу (3:2, 0:2 в овертаймі).

В УПЛ справи полтавців на старті першості теж складалися не найкращим чином, про що свідчить старт із трьох поразок і чотирьох ігор без перемог поспіль. Втім, згодом зелено-білі набрали хід і зараз знаходяться у чотирьох очках від «Олександрії», себто від єврокубкової зони. Команди розділяє Кривбас, в активі якого на 1 бал більше, ніж у полтавців.

У першому колі на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського «Ворскла» розписала з Динамо» нічию 1:1 - на м'яч Віталія Буяльського своїм точним ударом відповів Владлен Юрченко. У минулому турі підопічні Віктора Скрипника зіграли з тим же рахунком проти львівського «Руху», втративши перемогу на останніх хвилинах. У складі гостей Арени Львів відзначився Руслан Степанюк.

Останні 5 матчів: 3 перемоги (В), 1 нічия (Н), 1 поразка (П)

29 квітня. УПЛ. «Рух» - «Ворскла» - 1:1 (Н)

22 квітня. УПЛ. «Ворскла» - «Металіст» - 3:2 (В)

16 квітня. УПЛ. «Чорноморець» - «Ворскла» - 0:1 (В)

7 квітня. УПЛ. «Ворскла» - «Інгулець» - 1:0 (В)

1 квітня. УПЛ. «Олександрія» - «Ворскла» - 3:0 (П)

Статистика гравців в УПЛ

Найбільше матчів: Руслан Степанюк - 23, Таулант Сефері - 22, Денис Олійник - 21, Ігор Пердута, Артем Челядін - по 20, Василь Кравець, Олександр Скляр - по 18, Андрій Бацула - 17, Феліпе, Владлен Юрченко - по 15, Володимир Чеснаков - 13.

Найбільше виходів у старті: Ігор Пердута, Руслан Степанюк, Таулант Сефері - по 20, Василь Кравець - 18, Олександр Скляр, Денис Олійник - по 16, Владлен Юрченко - 15, Андрій Бацула - 13, Артем Челядін, Володимир Чеснаков - 12.

Лідери за ігровим часом: Сефері - 1799 хвилин, Пердута - 1781, Степанюк - 1736, Василь Кравець - 1616, Олійник - 1437, Скляр - 1433, Юрченко - 1212, Бацула - 1184, Челядін - 1098, Чеснаков - 1015.

Бомбардири: Сефері - 11, Кравець, Степанюк, Марлісон - по 3

Дискваліфікований: Яворський

Під загрозою дискваліфікації: Челядін, Скляр

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в УПЛ – 4 (44 очки – 23 матчі, 13 перемог, 5 нічиїх, 5 поразок, м’ячі – 34:19).

Після гри позаминулого туру з «Шахтарем» наставник «біло-синіх» Мірча Луческу повідомив, що через проблеми зі здоров’ям йому необхідно зробити операцію на нозі. Відзначимо, що операція успішно пройшла 1 травня, а за кілька днів до того у матчі з «Металістом» команда здобула перемогу з рахунком 3:1. У цій грі «біло-синіми» керував виконуючий обов'язки головного тренера «Динамо» Олександр Шовковський.

Останні 5 офіційних матчів: 3 перемоги (В), 2 нічиї (Н)

28 квітня. «Металіст» - «Динамо» - 1:3 (В)

22 квітня. «Динамо» - «Шахтар» - 1:1 (Н)

14 квітня. УПЛ. «Рух» - «Динамо» - 1:1 (Н)

8 квітня. УПЛ. «Динамо» - «Минай» - 2:0 (В)

2 квітня. УПЛ. «Львів» - «Динамо» - 0:2 (В)

Статистика гравців у складі «Динамо» в УПЛ 2022/23

Найбільше матчів: Гармаш, Сидорчук – по 22, Ванат – 21, Буяльський – 20, Шепелєв, Вівчаренко – по 18, Попов - 17, Нещерет, Караваєв, Лонвейк - по 16.

Найбільше виходів у старті: Сидорчук – 21, Буяльський – 20, Ванат – 17, Нещерет, Попов, Шепелєв – по 15.

Лідери за ігровим часом: Сидорчук – 1918 хвилин, Буяльський – 1834, Нещерет – 1386, Ванат – 1360, Попов – 1190.

Бомбардири: Буяльський – 11, Ванат – 9, Лонвейк, Тимчик, Шепелєв, Рамірес, Царенко, Андрієвський, Сирота, Вівчаренко – по 1.

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Тимчик, Сирота, Лонвейк, Шепелєв, Дубінчак, Дячук, Попов, Вівчаренко (по 3 попередження)