Субота, 25 вересня. Львів, «Арена Львів». Початок о 19:30.

Головний арбітр – Юрій Іванов (Донецька обл.)

TV-трансляція – «Футбол 1»

РУХ

Позиція в УПЛ після 8-ми турів: 9-та (8 очок, 2 перемоги, 2 нічиї, 4 поразки, різниця м’ячів 6:10).

Лідери за кількістю матчів у сезоні УПЛ: Білий, Федорчук, Бойчук, Климчук, Борячук – по 8.

Лідери за кількістю ігрового часу: Білий (720 хвилин), Климчук (691), Федорчук (673), Бойчук (597), Мисик (585).

Найкращі бомбардири: Борячук (3 голи), Кузик, Климчук (по 1).

Найкращі асистенти: Федорчук, Мисик, Бойчук, Оріховський (по 1).

Дискваліфікований: Валерій Федорчук (чотири жовті картки)

ДИНАМО

Позиція в УПЛ після 8-ми турів: 1-ша (22 очки, 7 перемог, 1 нічия, різниця м’ячів 23:2).

Лідери за кількістю матчів у сезоні УПЛ: Миколенко, Забарний, Циганков, Сидорчук, Караваєв – по 8.

Лідери за кількістю ігрового часу: Миколенко (719 хвилин), Забарний (686), Циганков (615), Буяльський (589), Сидорчук (539).

Найкращі бомбардири: Циганков (6 голів, 3 – з пенальті), Буяльський (5), де Пена, Гармаш (по 2).

Найкращі асистенти: Караваєв, Шкурін, де Пена (по 3), Миколенко, Шапаренко (по 2).

Дискваліфікований: Віталій Буяльський (чотири жовті картки)

22.09.2021. СК. «Шахтар» - «Динамо» - 3:0

18.09.2021. УПЛ. «Динамо» - «Олександрія» - 1:0

14.09.2021. ЛЧ. «Динамо» - «Бенфіка» - 0:0

11.09.2021. УПЛ. «Металіст 1925» - «Динамо» - 0:2

28.08.2021. УПЛ. «Динамо» - «Колос» - 7:0