VBET Ліга. «Чорноморець» – «Динамо» – 3:2: післяматчева пресконференція Мірчі Луческу

VBET Ліга. «Чорноморець» – «Динамо» – 3:2: післяматчева пресконференція Мірчі Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу поспілкувався з представниками ЗМІ після матчу чемпіонату України проти одеського «Чорноморця» (2:3).

- Що сьогодні, окрім спеки, було найважчим для вашої команди?

- Найважчими були помилки, яких ми самі припустилися. Вибачте за емоції, я дуже злий зараз після матчу… Важко було переїжджати з Бухареста до Одеси, важко грати через два дні на третій, але це не виправдання – ми мали перемагати сьогодні.

- Після вилучення Сироти чи пожаліли ви, що використали до цього моменту всі заміни?

- У попередньому матчі ми відіграли 120 хвилин, тож, приміром, Ярмоленку, Сидорчуку було важко продовжувати гру, тим паче за такої спеки. Вони попросили заміну, і гравці, які вийшли на поле, мали додати й мали зробити все заради перемоги. Та помилка, якої припустився Дячук, – це неприпустимо. Наші центральні захисники ще доволі молоді, в них немає достатньо досвіду, і вони не можуть віддавати всі сили на полі, яких від них вимагають команда та я.

У той же час відзначу, що «Чорноморець» сьогодні зіграв дуже організовано, вони мали цілий тиждень, аби підготуватися до цього поєдинку, на відміну від нас. Ми домінували в першому таймі, в нас було безліч моментів, як і в другому таймі також домінували на полі. Суперник грав на контратаках, без позиційних атак, і дуже якісно з цим впоралися. Я не впевнений, мені ще потрібно подивитися повтор, але мені здається, що ще міг бути пенальті у ворота «Чорноморця».

- Ви на одній із попередніх пресконференцій казали, що не можете запрошувати до команди українських футболістів. Це через відсутність трансферного бюджету або ви просто не бачите кандидатів, які могли би підсилити вашу команду?

- Ми подивимося, зараз ми ще шукаємо кандидатів на підсилення центру захисту. Я ще маю переговорити з президентом клубу. Наразі ми даємо шанси нашим молодим захисникам, хоча, об’єктивно, їм ще потрібно рік-два для того, щоб вийти на той рівень, який має відповідати «Динамо» (Київ). Нам не дуже пощастило, оскільки ми втратили Попова – це дуже важливий футболіст для «Динамо», але в двох матчах ми не могли на нього розраховувати. Подивимося, що буде далі.

- 18 серпня був день пам’яті Віктора Прокопенка, з яким ви працювали разом. Що можете сказати про цю людину?

- Це фантастична людина, легенда. У мене з ним були хороші відносини, і я нічого поганого не можу про нього сказати. Він легенда «Шахтаря» та всього українського футболу.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер