VBET Ліга. «Динамо» – «Інгулець». Прев’ю

У матчі 16-го туру вітчизняної Прем’єр-ліги київське «Динамо» прийматиме «Інгулець» із Петрового, що на Кіровоградщині.

Гра відбудеться у суботу, 4 березня, на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського. Початок матчу – о 14:00.

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в УПЛ – 3 (30 очок – 15 матчів, 9 перемог, 3 нічиї, 3 поразки, м’ячі – 24:13).

Поточний сезон

Кияни мають серію з дев’яти матчів без поразок у вітчизняній Прем’єр-лізі. В останньому матчі перед зимовою перервою «Динамо» розгромило вдома харківський «Металіст» – 3:0.

Під час зимового трансферного вікна «біло-сині» втратили двох лідерів – до іспанської «Жирони» перейшов півзахисник Віктор Циганков, а захисник Ілля Забарний виступатиме в Англії за «Борнмут». Натомість контракт із киянами підписав 19-річний опорний півзахисник Решат Рамадані із північномакедонської «Шкендії», також із оренди повернулися нападник Ерік Рамірес («Слован» Словаччина) та захисник Максим Дячук («Олександрія»).

Останні 5 матчів: 3 перемоги (В), 2 нічиї (Н)

30 листопада. УПЛ. Динамо – Металіст – 3:0 (В)

26 листопада. УПЛ. Динамо – Металіст 1925 – 0:0 (Н)

21 листопада. УПЛ. Верес – Динамо – 0:1 (В)

17 листопада. УПЛ. Інгулець – Динамо – 1:2 (В)

13 листопада. УПЛ. Динамо – Колос – 0:0 (Н)

Статистика гравців в УПЛ

Найбільше матчів: Буяльський – 15, Гармаш, Забарний*, Сидорчук – по 14, Караваєв, Циганков*, Шепелєв – по 13, Костянтин Вівчаренко – 12, Владислав Ванат, Владислав Кабаєв – по 11.

Найбільше виходів у старті: Буяльський – 15, Забарний* – 14, Сидорчук, Циганков* – по 13, Шепелєв – 11.

Лідери за ігровим часом: Буяльський – 1311 хвилин, Забарний* – 1238, Сидорчук – 1197, Циганков* – 1163, Шепелєв – 791.

Бомбардири: Буяльський – 10, Циганков* – 6, Ванат – 5, Лонвейк, Тимчик, Шепелєв – по 1.

* уже немає в команді

«ІНГУЛЕЦЬ» (ПЕТРОВЕ)

Позиція в УПЛ – 14 (13 очок – 14 матчів, 3 перемоги, 4 нічиї, 7 поразок, м’ячі – 12:18).

Клуб із Петрового завершив перше коло на 14-му місці. В останніх двом матчах перед зимовою паузою «Інгулець» зміг покращити своє турнірне становище, здобувши дві поспіль перемоги (над «Львовом» – 1:0 та «Вересом» – 1:0) та піднявшись з останньої сходинки.

Взимку клуб призначив головним тренером ексгравця «Динамо» Сергія Ковальця, який змінив на посаді виконуючого обов’язки Младена Бартуловича. Також команду поповнили вихованці «Динамо» півзахисники Юрій Козиренко та Максим Мельничук, а також воротар Олег Білик та півзахисник Дмитро Мандриченко.

Останні 5 матчів: 3 перемоги (В), 2 поразки (П)

26 листопада. УПЛ. Інгулець – Верес – 1:0 (П)

21 листопада. УПЛ. Інгулець – Львів – 1:0 (В)

17 листопада. УПЛ. Інгулець – Динамо – 1:2 (П)

13 листопада. УПЛ. Металіст 1925 – Інгулець – 2:1 (П)

8 листопада. УПЛ. Інгулець – Зоря – 1:0 (В)

Найбільше матчів: Євген Запорожець – 14, Максим Марусич, Дмитро Нагієв – по 13, Олександр Кучеренко, Володимир Одарюк – по 12, Артем Смоляков, Владислав Клименко – по 11.

Найбільше виходів у старті: Запорожець – 14, Нагієв – 13, Клименко, Кучеренко – по 11, Кухарук – 10.

Лідери за ігровим часом: Запорожець – 1217 хвилин, Нагієв – 1082, Кучеренко – 969, Клименко – 870, Кухарук – 798.

Бомбардири: Смоляков, Марусич, Сітало, Козак – по 2, Запорожець, Кучеренко, Кравчук – по 1.

Зимова підготовка

Обидві команди готувалися до поновлення сезону в Туреччині.

«Динамо» провело 14 спарингів, у яких здобуло 7 перемог, 4 рази зіграло внічию та зазнало 3 поразок, різниця м’ячів – 23:12.

«Інгулець» провів 7 спарингів, у яких здобув 2 перемоги, тричі зіграв внічию та зазнав 2 поразок, різниця м’ячів – 9:9.

Статистика очних зустрічей

Всього зіграно 4 матчі: +3=1- м’ячі 10-2

На полі Динамо – 1 матч: +1=0-0 м’ячі 5-0

Суддівські призначення

Арбітр у полі – Катерина Монзуль (Харків)

Асистенти арбітра – Марина Стрілецька (Суми), Світлана Грушко (Київська область)

Четвертий арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

Спостерігач арбітражу – Віктор Швецов (Одеса)

Арбітр VAR – Андрій Коваленко (Полтава)

Асистент арбітра VAR – Володимир Володін (Херсон)

Спостерігач арбітражу VAR – Юрій Мосейчук (Чернівці)

Попередня зустріч

«Динамо» та «Інгулець» мали зіграти в рамках 1-го туру нинішнього сезону, але гра відбулася лише 17 листопада. Незважаючи на гостьовий статус для нашої команди, поєдинок пройшов на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського та завершився перемогою «біло-синіх». Дублем відзначився Віктор Циганков, забивши обидва м’ячі ще до перерви, а у другому таймі номінальні господарі змогли лише скоротити відставання до мінімуму – але не більше їх не вистачило.

VBET Ліга 2022/23, 1-й тур

«Інгулець» (Петрове) – «Динамо» (Київ) – 1:2 (0:2)

17.11.2022. Київ, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського

«Інгулець»: Паламарчук – Саків, Ковальов, Поспєлов, Нагієв – Коробенко (Клименко, 46), Кухарук, Козак (В. Блізніченко, 46), Запорожець (Марусич, 82), Смоляков (А. Блізніченко, 67) – Сітало (Резепов, 74).

«Динамо»: Нещерет – Кендзьора (Караваєв, 77), Забарний, Сирота, Дубінчак (Вівчаренко, 78) – Андрієвський, Шепелєв (Перріс, 85), Буяльський, Циганков, Лонвейк (Гармаш, 67) – Ванат (Кулач, 78).

Голи: Сітало (62) – Циганков (32, пен., 45+1).

Попереджені: Козак (13), Ковальов (15), Коробенко (31) – Сирота (71).

Можливі статистичні ювілеї

Підопічні Мірчі Луческу з різних українських клубів можуть здобути 450-ту перемогу у всіх турнірах.

Динамо при Мірчі Луческу проведе 60-й матч в УПЛ.

30-й гол в УПЛ може забити Олександр Караваєв (Динамо).