VBET Ліга. «Динамо» - «Металіст». Прев’ю

У перенесеному матчі 8-го туру київське «Динамо» прийматиме харківський «Металіст».

Гра відбудеться у середу, 30 листопада, на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського. Початок матчу – о 14:00.

«Динамо» (Київ)

Позиція в УПЛ – 4 (27 очок – 14 матчів, 8 перемог, 3 нічиї, 3 поразки, м’ячі – 21:13).

Поточний сезон

У минулому турі для команди Мірчі Луческу знову перервалася переможна серія, що тривала два матчі. І знову, як і три тури тому з «Колосом», гра з «Металістом 1925» завершилася нульовою нічиєю.

Слідом за одним харківським «Металістом» кияни прийматимуть інший. Цей матч стане завершальним для обох команд у цьому календарному році. У разі перемоги «Динамо» зрівняється за кількістю набраних очок з «Шахтарем» та скоротить відставання від «Дніпра-1», який не лише втратив очки, а і взагалі програв у попередньому матчі.

Останні 5 матчів: 3 перемоги (В), 2 нічиї (Н)

26 листопада. УПЛ. Динамо – Металіст 1925 – 0:0 (Н)

21 листопада. УПЛ. Верес – Динамо – 0:1 (В)

17 листопада. УПЛ. Інгулець – Динамо – 1:2 (В)

13 листопада. УПЛ. Динамо – Колос – 0:0 (Н)

10 листопада. УПЛ. Динамо – Олександрія – 3:1 (В)

Статистика гравців в УПЛ

Найбільше матчів: Буяльський, Гармаш – по 14, Забарний, Караваєв, Сидорчук – по 13, Ванат, Циганков, Шепелєв – по 12.

Найбільше виходів у старті: Буяльський – 14, Забарний – 13, Сидорчук, Циганков – по 12.

Лідери за ігровим часом: Буяльський – 1222 хвилини, Забарний – 1149, Сидорчук – 1108, Циганков – 1074, Шепелєв – 722.

Бомбардири: Буяльський – 9, Циганков – 5, Ванат – 4, Лонвейк, Тимчик, Шепелєв – по 1.

«Металіст» (Харків)

Позиція в УПЛ – 10 (16 очок – 14 матчів, 4 перемоги, 4 нічиї, 6 поразок, м’ячі – 15:20).

Харківський клуб завершує перше коло на межі першої десятки. Команда розпочала сезон непогано, здобувши чотири перемоги у семи матчах, проте в останніх семи іграх не здобув жодної.

В останніх чотирьох поєдинках «жовто-сині» не забили жодного м’яча, проте і пропустили лише два.

Харків’яни мають в своєму активі перемоги над командами вищої половини турнірної таблиці УПЛ, «Олександрією» та «Ворсклою». Хоча перед стартом сезону перспективи харківського клубу, який нині очолює Олег Ратій, були не надто оптимістичними після того як команду залишив цілий ряд виконавців і головний тренер Олександр Кучер, які перебралися до «Дніпра-1» слідом за Євгеном Красніковим.

Останні 5 матчів: 2 нічиї (Н), 3 поразки (П)

25 листопада. УПЛ. Чорноморець – Металіст – 0:0 (Н)

20 листопада. УПЛ. Минай – Металіст – 1:0 (П)

14 листопада. УПЛ. Металіст – Кривбас – 0:1 (П)

8 листопада. УПЛ. Металіст – Металіст 1925 – 0:0 (Н)

5 листопада. УПЛ. Зоря – Металіст – 3:2 (П)

Найбільше матчів: Мізюк, Підлепенець – по 14, Каплієнко, Панасенко, Танковський, Прядун – по 13.

Найбільше виходів у старті: Мізюк – 14, Підлепенець, Танковський – по 13, Каплієнко – 12, Прядун, Романюк, Картушов – по 11.

Лідери за ігровим часом: Мізюк – 1260 хвилин, Підлепенець – 1178, Танковський – 1098, Каплієнко – 1027, Романюк – 951.

Бомбардири: Прядун – 6, Підлепенець, Каплієнко, Панасенко – по 2, Мізюк, Коркішко, Чідомере – по 1.

Статистика очних зустрічей

Всього зіграно 53 матчі: +39=7-7 м’ячі 113-44

На полі Динамо – 26 матчів: +20=3-3 м’ячі 60-18

В УПЛ зіграно 40 матчів: +29=5-6 м’ячі 85-34

На полі Динамо – 20 матчів: +14=3-3 м’ячі 43-16

Попередня зустріч

Попередня зустріч відбулася ще до банкрутства та відродження «Металіста». Востаннє клуби зустрілися наприкінці сезону 2015/16. Тоді кияни, які грали експериментальним складом, розгромно перемогли у Харкові завдяки хет-трику польського форварда Лукаша Теодорчика.