VBET Ліга. «Динамо» – «Оболонь». Прев’ю

У рамках 17-го туру VBET Ліги «Динамо» зустрінеться на власному полі зі столичною «Оболонню». Матч відбудеться на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського у понеділок, 11 грудня, початок зустрічі – о 15:00.

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в УПЛ – 6 (13 матчів: 8 перемог, 1 нічия, 4 поразки, м’ячі – 31:18, 25 очок).

Поточний сезон

Посеред тижня динамівці здолали на власному полі «Металіст 1925» у перенесеному матчі 3-го туру. Граючи більше тайму в більшості, «біло-сині» без особливих проблем здолали суперника, хоча харків’яни змусили понервувати динамівців – остаточний рахунок було встановлено лише на останній хвилині, а до цього перевага нашої команди була мінімальною.

Наразі підопічні мають виграшну серію з трьох матчів і в разі позитивного результату в поєдинку з «пивоварами» можуть піднятися в топ-5 турнірної таблиці. Більше того, за втраченими очками «Динамо» є «тіньовим» лідером (разом із «Шахтарем»).

Останні 5 офіційних матчів: 3 перемоги (В), 1 нічия (Н), 1 поразка (П)

7 грудня. УПЛ. Динамо – Металіст 1925 – 4:2 (В)

26 листопада. УПЛ. Динамо – Рух – 2:0 (В)

12 листопада. УПЛ. Кривбас – Динамо – 0:2 (В)

3 листопада. УПЛ. Динамо – Шахтар – 0:1 (П)

28 жовтня. УПЛ. Колос – Динамо – 1:1 (Н)

Статистика гравців в УПЛ 2023/2024

Найбільше матчів: по 13 – Дубінчак, Бражко, по 12 – Буяльський, Ванат, по 11 – Бущан, Тимчик, Караваєв.

Найбільше виходів у старті: по 11 – Бущан, Буяльський, Ванат, Дубінчак, по 10 – Тимчик, Бражко.

Лідери за ігровим часом: Дубінчак – 1044, Бущан – 990 хвилин, Буяльський – 970, Бражко – 952, Ванат – 907, Тимчик – 854, Караваєв – 766.

Бомбардири: Буяльський, Ванат – по 6 м’ячів, Волошин, Ярмоленко – по 4, Бражко – 3, Караваєв, Тимчик – по 2, Беніто, Дячук, Кабаєв, Сидорчук – по 1.

Дискваліфіковані: немає.

Під загрозою дискваліфікації: Дубінчак, Шепелєв (по 3 попередження).

«ОБОЛОНЬ» (КИЇВ)

Позиція в УПЛ – 12 (15 матчів: 3 перемоги, 5 нічиїх, 7 поразок, м’ячі – 10:20, 14 очок).

У нинішньому сезоні «Оболонь» демонструє нестабільні результати. Сенсаційна гостьова перемога над одним із лідерів, «Дніпром-1», стала єдиною за перші вісім турів для «пивоварів». У середині першого кола підопічні Валерія Іващенка двічі поспіль обіграли своїх суперників («Минай» на виїзді та «Металіст 1925» удома), але до звітного поєдинку підходять із п’ятиматчевою безвиграшною серією, лише на два очки відірвавшись від зони вильоту.

Останні 5 офіційних матчів: 2 нічиї (Н), 3 поразки (П)

2 грудня. УПЛ. Колос – Оболонь – 0:0 (Н)

11 листопада. УПЛ. Оболонь – Ворскла – 0:1 (П)

6 листопада. УПЛ. Рух – Оболонь – 2:2 (Н)

29 жовтня. УПЛ. ЛНЗ – Оболонь – 3:0 (П)

20 жовтня. УПЛ. Оболонь – Зоря – 2:4 (П)

Найбільше матчів: 15 – Черненко, по 14 – Приймак, Суханов, Тарануха, Краснопір, по 13 – Прокопенко, Мороз, по 12 – Лук’янчук, Нагієв, Груша.

Найбільше виходів у старті: 14 – Приймак, 13 – Мороз, 12 – Черненко, 11 – Лук’янчук, по 10 – Краснопір, Прокопенко.

Лідери за ігровим часом: 1260 хвилин – Приймак, 1099 – Мороз, 1032 – Черненко, 1025 – Лук’янчук, 943 – Прокопенко, 860 – Краснопір, 843 – Карась.

Бомбардири: по 3 м’ячі – Краснопір, Суханов, 2 – Тарануха, по 1 – Черненко, Карась.

Дискваліфіковані: Валерій Дубко

Під загрозою дискваліфікації: немає

Статистика особистих зустрічей

Історія зустрічей «Динамо» та «Оболоні» налічує лише чотири матчі, причому три з них відбулися в розіграші Кубка України.

Баланс: 3 перемоги «Динамо», 1 перемога «Оболоні»; м’ячі – 11:3 на користь «Динамо».

Попередній матч між командами в УПЛ

VBET Ліга 2023/2024. 2-й тур

04.08.2023. Київ, стадіон «Оболонь Арена»

«Оболонь» – «Динамо» – 2:4 (1:3)

«Оболонь»: Федорівський – Вовкун (Карась, 32), Приймак, Лук’янчук, Мороз – Черненко, Слободян (Нагієв, 84), Прокопенко, Мединський (Осман, 84), Тарануха (Груша, 63) – Суханов (Краснопір, 63).

«Динамо»: Бущан – Тимчик, Дячук, Сирота, Дубінчак (Вівчаренко, 82) – Сидорчук (Бражко, 64), Шапаренко (Шепелєв, 64), Буяльський, Кабаєв (Волошин, 46), Ярмоленко – Ванат (Діалло, 82).

Голи: Черненко (44), Карась (50) – Ванат (20), Ярмоленко (32, пен., 77, пен.), Буяльський (45+5).

Попереджені: Мороз (31), Груша (69), Мединський (80) – Кабаєв (22), Сидорчук (58), Шепелєв (78), Дубінчак (80), Вівчаренко (88).

Вилучений: Груша (73, друге попередження).