VBET Ліга. «Динамо» - «Рух». Прев’ю

У 15 турі VBET Ліги «Динамо» зустрінеться на власному полі зі львівським «Рухом». Матч відбудеться на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського у неділю, 26 листопада. Початок зустрічі – 15:00.

«Динамо» (Київ)

Позиція в УПЛ – 8 (11 матчів: 6 перемог, 1 нічия, 4 поразки, м’ячі – 25:16, 19 очок).

Поточний сезон

Перемігши у минулому турі на виїзді лідера турнірної таблиці, «Кривбас», «Динамо» повертається до чемпіонської гонки, хоча поки продовжує посідати незвичне для себе 8-ме місце. У Кривому Розі «біло-сині» перервали серію з чотирьох матчів без перемог.

Традиційно під час паузи на міжнародні матчі збірних багато гравців першої команди роз’їхалися до таборів своїх національних команд. Гравці національної збірної приєдналися до підготовки лише в середу, гравці молодіжної збірної – на наступний день, тож на підготовку до гри з «Рухом» у повному складі у команди Олександра Шовковського було зовсім небагато часу.

Останні 5 офіційних матчів: 1 перемога (В), 1 нічия (Н), 3 поразки (П)

12 листопада. УПЛ. Кривбас – Динамо – 0:2 (В)

3 листопада. УПЛ. Динамо – Шахтар – 0:1 (П)

28 жовтня. УПЛ. Колос – Динамо – 1:1 (Н)

22 жовтня. УПЛ. Динамо – Дніпро-1 – 0:1 (П)

6 жовтня. УПЛ. Полісся – Динамо – 3:2 (П)

Статистика гравців в УПЛ 2023/2024

Найбільше матчів: по 11 – Дубінчак, Бражко, по 10 – Бущан, Буяльський, Ванат, по 9 – Волошин, Тимчик, Караваєв.

Найбільше виходів у старті: по 10 – Бущан, Ванат, по 9 – Буяльський, Дубінчак, по 8 – Тимчик, Попов, Бражко.

Лідери за ігровим часом: Бущан – 900 хвилин, Дубінчак – 866, Буяльський – 820 хвилин, Ванат – 797, Бражко – 773.

Бомбардири: Буяльський – 6 м’ячів, Ванат – 5, Ярмоленко – 4, Бражко – 3, Волошин, Караваєв – по 2, Тимчик, Беніто, Сидорчук – по 1.

Дискваліфіковані: немає.

Під загрозою дискваліфікації: Дубінчак, Шепелєв (по 3 попередження).

«Рух» (Львів)

Позиція в УПЛ – 5 (14 матчів: 6 перемог, 6 нічиїх, 2 поразки, м’ячі – 24:16, 24 очки).

Після 14 турів «Рух» упевнено тримається у першій п’ятірці турнірної таблиці, проте саме «Динамо» є одним із клубів, які в перспективі можуть витіснити львів’ян з єврокубкової п’ятірки до зимової паузи. На початку місяця «жовто-чорні» зазнали лише другої поразки в сезоні, поступившись «Дніпру-1».

Під час останніх двох пауз у клубному футболі на міжнародні матчі збірних «Рух» проводив спаринги з «Шахтарем», і якщо у жовтні гра завершилася перемогою «гірників» (2:0), цього разу, а саме 20 листопада, переміг «Рух» (3:1).

12 листопада. УПЛ. Чорноморець – Рух – 2:3 (В)

6 листопада. УПЛ. Рух – Оболонь – 2:2 (Н)

1 листопада. УПЛ. Рух – Дніпро-1 – 0:2 (П)

22 жовтня. УПЛ. Верес – Рух – 2:5 (В)

8 жовтня. УПЛ. Рух – Минай – 0:0 (Н)

Найбільше матчів: по 14 – Квасниця, Слюбик, Сич, Роман, Руніч, по 13 – Дідик, Сапуга.

Найбільше виходів у старті: по 14 – Слюбик, Сич, Роман, по 13 – Дідик, Сапуга.

Лідери за ігровим часом: 1260 хвилин – Слюбик, 1247 – Сич, 1244 – Роман, 1170 – Сапуга, 1168 – Дідик.

Бомбардири: по 5 м’ячів – Квасниця, Климчук, по 3 – Пастух, Руніч, 2 – Слюбик, по 1 – Карабін, Таллес, Теслюк, Плюмен.

Дискваліфіковані: Руніч.

Під загрозою дискваліфікації: Роман, Слюбик (по 3 попередження).

Призначення арбітрів та офіційних осіб

Головний арбітр — Новохатній В.В. (Черкаси).

Асистенти арбітра — Романов Д.М. (Дніпро), Сердюк Д.О. (Полтава).

Четвертий арбітр — Райда М.М. (Закарпатська обл.).

Спостерігач арбітражу — Курганов В.В. (Черкаси).

Арбітр ВАА — Іванов Ю.В. (Донецька обл.).

Асистент ВАА — Коротін В.І. (Черкаси).

Спостерігач ВАА — Лисенчук С.Г. (Київська обл.).

Делегат УАФ — Прокопович Г.В. (Чернігів).

Статистика особистих зустрічей

Історія зустрічей «Динамо» та «Руху» налічує лише 5 матчів, адже львівський клуб зовсім нещодавно, у сезоні 2020/21, дебютував у Прем’єр-Лізі. Чотири матчі відбулися на «Арені-Львів», ще один – на столичному «Олімпійському».

Баланс: 4 перемоги «Динамо», 1 нічия; м’ячі – 11:1 на користь «Динамо».