VBET Ліга. «Динамо» - «Верес». Прев’ю

У середу, 1 травня, у Києві відбудеться перенесений матч 5-го туру VBET Ліги, у якому «Динамо» прийматиме «Верес». Початок гри на стадіоні «Динамо» ім.В.Лобановського – 15:30.

«ДИНАМО»

Позиція в УПЛ – 2 (25 матчів: 18 перемог, 3 нічиї, 4 поразки, м’ячі – 59:25, 57 очок).

Поточний сезон

«Динамо» продовжує чемпіонські перегони з «Шахтарем», відстаючи на 4 очки та маючи попереду очний поєдинок. У грі з «Вересом» кияни не мають права втрачати очки. Саме клуб з Рівного є одним із двох, які зуміли відібрати очки у команди Олександра Шовковського в останніх 15-ти матчах чемпіонату. Тому недооцінки суперника бути не може. Нагадаємо, у минулому поєдинку суперників рівняни зрівняли рахунок на 9-й компенсованій хвилині після пенальті, призначеного після перегляду VAR.

Статистика гравців в УПЛ 2023/2024

Найбільше матчів: 24 – Ванат, по 22 – Бущан, Бражко, по 21 – Тимчик, Волошин, Кабаєв.

Найбільше виходів у старті: 23 – Ванат, 22 – Бущан, по 19 – Тимчик, Попов, 18 – Бражко.

Лідери за ігровим часом: Бущан – 1980 хвилин, Ванат – 1940, Бражко – 1692, Попов – 1626, Тимчик – 1606.

Бомбардири: Ванат – 13, Буяльський – 9, Бражко, Волошин, Ярмоленко – по 6, Кабаєв – 4, Шапаренко – 3, Караваєв, Беніто, Тимчик – по 2, Дячук, Попов, Андрієвський, Сидорчук, Шепелєв – по 1.

Дискваліфіковані: Дячук, Тимчик, Шапаренко

Під загрозою дискваліфікації: Андрієвський, Ванат (по 3 попередження).

«ВЕРЕС»

Позиція в УПЛ – 14 (25 матчів: 4 перемоги, 8 нічиїх, 13 поразок, м’ячі – 23:38, 20 очок).

Рівненський клуб наразі вирішує свої задачі в сезоні, які є вкрай важкими. Наразі «Верес» посідає третє з кінця місце у турнірній таблиці, перебуваючи у зоні перехідних матчів. Від 12-го місця, яке гарантує збереження прописки у Прем’єр-Лізі на наступний сезон, клуб відділяє цілих 6 очок. При цьому від зони вильоту лише одне очко – саме на стальки від рівнян відстають «Минай» та «Металіст 1925». Тож битва за «виживання» в УПЛ у завершальних турах сезону буде вкрай напруженою, і за кожне очко «Верес» битиметься до кінця.

Останні 5 офіційних матчів: 1 перемога, 1 нічия, 3 поразки

27 квітня. УПЛ. Рух – Верес – 3:1

21 квітня. УПЛ. Верес – Дніпро-1 – 1:1

15 квітня. УПЛ. ЛНЗ – Верес – 1:0

6 квітня. УПЛ. Верес – Оболонь – 3:0

30 березня. УПЛ. Верес – Кривбас – 0:2

Найбільше матчів: по 23 – Яга Сікейра, Гайдучик, Шарай, по 22 – Курко, Кучеренко, Кучеров.

Найбільше виходів у старті: 21 – Кучеров, по 20 – Кучеренко, Шевченко, по 19 – Курко, Яго Сікейра.

Лідери за ігровим часом: Кучеров – 1869 хвилин, Шевченко – 1787, Кучеренко – 1782, Курко – 1707, Яго Сікейра – 1544.

Бомбардири: Яго Сікейра, Мрвальєвич – по 3, Гайдучик, Дахновський, Шарай, Шевченко – по 2, Балан, Вовченко, Кучеров, Шестаков, Янаков – по 1.

Дискваліфіковані: Яго Сікейра

Під загрозою дискваліфікації: Кухарук (7 попереджень), Курко (3 попередження).