VBET Ліга. «Динамо» – «Ворскла – 1:2. Звіт про матч

У рамках 14-го туру VBET Ліги київське «Динамо» приймало на НСК «Олімпійський» полтавську «Ворсклу».

«Біло-сині» підходили до звітного поєдинку, маючи в чемпіонаті безпрограшну серію з 30-ти матчів. Щодо особистих протистоянь із полтавським клубом у вітчизняній першості, то в останніх дев’яти очних поєдинках перемога незмінно була на боці нашої команди.

Підопічні Мірчі Луческу з перших хвилин пішли вперед, і моменти почали виникати біля воріт гостей. Після помилки голкіпера по воротах із забійної позиції пробивав Буяльський, але удар Віталія було заблоковано, а от після пострілу Раміреса воротар ворсклян уже зіграв надійно, накривши м’яча.

На 22-й хвилині полтавчан уже врятував каркас воріт – де Пена пробив із лінії штрафного майданчика після розіграшу кутового, але м’яч, зачепивши захисника гостей, влучив у стійку. А трохи пізніше Забарному не вистачило влучності, аби вдало замкнути головою навіс Циганкова з кутового.

Динамівці тиснули на ворота «Ворскли», і здавалося, що забитий гол є лише справою часу. І справді, незабаром м’яч влетів у ворота, але за спино Бущана. Це після подачі зі штрафного з правого флангу Забарний не встежив за Ранджелом, і бразилець із меж воротарського майданчика підрізів головою м'яча точно в кут воріт – 0:1.

Буквально відразу супершанс зрівняти рахунок мав Рамірес, коли до нього дійшов м’яч після прострілу Тимчика, але венесуелець забарився із ударом та дозволив захисникам заблокувати його.

У перерві тренерський штаб «біло-синіх» зробив заміну, випустивши замість Раміреса на вістрі атаки Гармаша. Але спочатку близькими до другого забитого м’яча були ворскляни – Кендзьора заблокував удар Ранджела з центру штрафного майданчика, а згодом поляк в останній момент вибив м’яча, не давши тому ж Ранджелу ростріляти порожні ворота після прострілу Кане.